PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye Belediyesi Tarihçi-Yazar Dr. Ahmet Anapalı’yı Öğrencilerle Bir Araya Getirdi  Ümraniye Belediyesi Tarihçi-Yazar Dr. Ahmet Anapalı'yı Öğrencilerle Bir Araya Getirdi
Ümraniye Belediyesi, Kültür Sanat Okulda Başlar programıyla, Asiye Ağaoğlu Anadolu Lisesi öğrencilerini Tarihçi-Yazar Dr. Ahmet Anapalı ile bir araya getirdi.

Ümraniye Belediyesi, Kültür Sanat Okulda Başlar programıyla, Asiye Ağaoğlu Anadolu Lisesi öğrencilerini Tarihçi-Yazar Dr. Ahmet Anapalı ile bir araya getirdi.

Alanında önemli isimlerin öğrencilerle bir araya getirilmesinin amaçlandığı Kültür-Sanat Okulda Başlar programları tüm hızıyla devam ediyor. Ümraniye Belediyesinin yanı sıra İlçe Millî Eğitim Müdürlüğünün de destekçisi olduğu programlarda öğrenciler önemli yazarlar ve alanında uzman olan isimlerle bir araya geliyor. Programlar, kültürel ve sanatsal çalışmalar noktasında farkındalık oluşturarak, öğrencilerin önemli isimlerle bir araya gelmesine imkân sağlıyor.

Bu bağlamda öğrencilerle Asiye Ağaoğlu Anadolu Lisesi’nde buluşan Tarihçi-Yazar Dr. Ahmet Anapalı, öğrencilere II. Abdülhamit’i anlattı.  Anapalı, “II Abdulhamit’in; hayatı, şahsiyeti ve o devirde yaşanan önemli hadiselerden bahsederek, öğrencilerin sorularını yanıtladı.  

Ümraniye Belediyesi Kültür Sanat Okulda Başlar programlarını her ay farklı okullarda, farklı konularla düzenlemeye devam edecek. 

 

Tarih : 08 Şubat 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari