ÇÖZÜM HATTI: 444 9 822
WEB TV

Haberler

ÜMRANİYELİLER HAMSİ FESTİVALİNE AKIN ETTİ
16.01.2022
ÜMRANİYELİLER HAMSİ FESTİVALİNE AKIN ETTİ
Ümraniye Belediyesi ve Ümraniye Rizeliler Derneği’nin birlikte düzenlediği 7. Hamsi ve Kültür Festivali’ne Ümraniyeliler yoğun ilgi gösterdi. Uzun kuyrukların oluştuğu  ve gün boyu devam eden festivalde, Ümraniyeliler hamsi ve Karadeniz müziğinin tadına doydu.
ANADOLU ÜMRANİYE'DE
15.01.2022
ANADOLU ÜMRANİYE’DE
Ümraniye Belediyesi, “Anadolu Ümraniye’de” sloganıyla, memleket hasretine son veriyor. Hayata geçirilen bu anlamlı proje sayesinde Ümraniye’de ikamet eden vatandaşlar, belediyenin katkılarıyla hazırlanan belgesel ile memleketlerinin güzelliklerini bir kez daha görüp, duydukları hasreti bir nebze olsa da gidermiş olacak.
BAŞKAN YILDIRIM “KESİŞME İYİ Kİ VARSIN EREN” FİLMİNİ GENÇLERLE BİRLİKTE İZLEDİ
14.01.2022
BAŞKAN YILDIRIM “KESİŞME İYİ Kİ VARSIN EREN” FİLMİNİ GENÇLERLE BİRLİKTE İZLEDİ
Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, toplamda 1.121 Ümraniyeli gençle birlikte iki kahramanın anlatıldığı “Kesişme İyi ki varsın Eren” filmini izledi.
ÜMRANİYE BELEDİYESİ ATLETİZM TAKIMI'NDAN BÜYÜK BAŞARI
14.01.2022
ÜMRANİYE BELEDİYESİ ATLETİZM TAKIMI’NDAN BÜYÜK BAŞARI
Ümraniye Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü bünyesinde yer alan atletizm takımı büyük bir başarıya imza atarak, Turkcell Kulüpler Kros Süper Ligi’ne yükseldi.
ÜMRANİYE'DE GENÇLER TARİHÇİ-YAZAR MEHMET DİLBAZ'I DİNLEDİ
13.01.2022
ÜMRANİYE’DE GENÇLER TARİHÇİ-YAZAR MEHMET DİLBAZ’I DİNLEDİ
Ümraniye Belediyesi, “Kültür-Sanat Okulda Başlar” programı kapsamında birbirinden değerli konukları ağırlamayı sürdürüyor.
GENÇLİK SÖYLEŞİLERİ DEVAM EDİYOR
12.01.2022
GENÇLİK SÖYLEŞİLERİ DEVAM EDİYOR
Yazar Yusuf Özkan Özburun Gençlik Söyleşileri programları kapsamında Ümraniyeli gençlerle bir araya geldi. Gençler, Özburun’un aktardığı bilgileri ilgiyle dinledi.
ÜMRANİYE'DE DİJİTAL ÇAĞDA SOSYAL MEDYA VE AİLE KONUŞULDU
12.01.2022
ÜMRANİYE’DE DİJİTAL ÇAĞDA SOSYAL MEDYA VE AİLE KONUŞULDU
Dijital İletişim Uzmanı Said Ercan, Ümraniye Belediyesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği “Kültür-Sanat Okulda Başlar” programının konuğu oldu.
KÜLTÜR SANAT OKULDA BAŞLAR PROGRAMLARI DEVAM EDİYOR
11.01.2022
KÜLTÜR SANAT OKULDA BAŞLAR PROGRAMLARI DEVAM EDİYOR
Ümraniye Belediyesi Kültür Sanat Okulda Başlar programıyla Dudullu İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerini, TV Sunucusu Numan Balcı ile bir araya getirdi.
ÜMRANİYELİ KADIN KUAFÖRLERİNE HİZMET BERATI
11.01.2022
ÜMRANİYELİ KADIN KUAFÖRLERİNE HİZMET BERATI
Başkan İsmet Yıldırım, Ümraniye’de faaliyet gösteren kadın kuaförleriyle kahvaltı programında bir araya gelerek, 25 yılını doldurmuş olan esnafa hizmet beratı verdi.
ÜMRANİYE'NİN İLK İSTİHDAM FUARI SONA ERDİ
09.01.2022
ÜMRANİYE'NİN İLK İSTİHDAM FUARI SONA ERDİ
Ümraniye Belediyesi ve İŞKUR tarafından düzenlenen 1. Ümraniye İstihdam Fuarı sona erdi. Fuar, üç gün boyunca binlerce vatandaş tarafından ziyaret edildi.
İSTİHDAM FUARINA YOĞUN İLGİ
08.01.2022
İSTİHDAM FUARINA YOĞUN İLGİ
Ümraniye Belediyesi ve İŞKUR iş birliğiyle bu yıl ilki düzenlenen 1. Ümraniye İstihdam Fuarı ikinci gününde de büyük ilgi gördü. Binlerce kişiye istihdam sağlayacak olan fuar yarın son bulacak.
1. ÜMRANİYE İSTİHDAM FUARI KAPILARINI AÇTI
07.01.2022
1. ÜMRANİYE İSTİHDAM FUARI KAPILARINI AÇTI
Ümraniye Belediyesi ve İŞKUR iş birliği ile bu yıl ilki düzenlenen 1. Ümraniye İstihdam Fuarı başladı. Üç gün sürecek olan fuarda yaklaşık 3 bin 500 vatandaşa istihdam sağlanacak. Başkan İsmet Yıldırım: “Vatandaşlarımıza nasıl daha faydalı olabiliriz diye dertlenerek böyle güzel bir fuara imza atmış bulunuyoruz” dedi.
BAŞKANDAN GENÇLERE SİNEMA BİLETİ
06.01.2022
BAŞKANDAN GENÇLERE SİNEMA BİLETİ
Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım Ümraniyeli ve Ümraniye’de ikamet eden gençlere “Kesişme İyi ki varsın Eren” filmi için 700 bilet hediye edecek.
MUSTAFA ARMAĞAN GENÇLERE MİSAK-I MİLLİ'Yİ ANLATTI
05.01.2022
MUSTAFA ARMAĞAN GENÇLERE MİSAK-I MİLLİ’Yİ ANLATTI
Tarihçi-Yazar Mustafa Armağan Gençlik Söyleşileri programları kapsamında Ümraniyeli gençlerle bir araya gelerek, tarihi bilgiler aktardı.
ÜMRANİYE'NİN İLK İSTİHDAM FUARI BAŞLIYOR
04.01.2022
ÜMRANİYE’NİN İLK İSTİHDAM FUARI BAŞLIYOR
Ümraniye Belediyesi ve İŞKUR iş birliği ile bu yıl ilki “Burada İş Var!” sloganıyla düzenlenecek olan 1. Ümraniye İstihdam Fuarı 7 Ocak’ta başlıyor. Üç gün sürecek olan fuarda yaklaşık 3 bin 500 vatandaşa istihdam sağlanacak.
MEHMET ÂKİF ERSOY ÜMRANİYE'DE ANILDI
30.12.2021
MEHMET ÂKİF ERSOY ÜMRANİYE’DE ANILDI
Milli Şair Mehmet Âkif Ersoy’un 85’inci ölüm yıl dönümü sebebiyle Ümraniye Belediyesi tarafından bir anma programı düzenlendi. Ümraniyeli sanatseverler paneli ilgiyle takip etti.
EMEKTAR ESNAFA HİZMET BERATI VERİLMEYE DEVAM EDİYOR
28.12.2021
EMEKTAR ESNAFA HİZMET BERATI VERİLMEYE DEVAM EDİYOR
Ümraniye Belediyesi, ilçede 25. hizmet yılını tamamlamış esnafa Berat takdim töreni düzenlemeyi sürdürüyor. Bu kez de farklı iş kollarında hizmet veren emektar Ümraniye esnafına hizmet beratı verildi.
“ÖĞRENCİ LOKANTASI”NDAKİ İLK YEMEĞE BAŞKAN YILDIRIM DA KATILDI
27.12.2021
“ÖĞRENCİ LOKANTASI”NDAKİ İLK YEMEĞE BAŞKAN YILDIRIM DA KATILDI
Ümraniye Belediyesi tarafından faaliyete geçirilen “Öğrenci Lokantası” bu akşam ilk konuklarını ağırladı. Başkan Yıldırım, üniversiteli gençlerle yemek yedi.
“ANADOLU'DA TARİH YAZAN ANALAR” BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
25.12.2021
“ANADOLU’DA TARİH YAZAN ANALAR” BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
Ümraniye Belediyesi Cemil Meriç Gençlik, Kültür ve Eğitim Merkezi’nde sahnelenen “93 Harbi’nden, Sarıkamış’a, Dumlupınar’dan Çanakkale’ye Anadolu’da Tarih Yazan Analar” adlı tiyatro oyunu izleyicilerden büyük beğeni topladı.
TARİH SOHBETLERİ DEVAM EDİYOR
24.12.2021
TARİH SOHBETLERİ DEVAM EDİYOR
Tarihçi-Yazar Prof. Dr. İsmail Kara, Tarih Sohbetleri programında Ümraniyeli sanatseverlerle bir araya gelerek, İstiklal Marşı’nı anlattı.
ÜMRANİYE'DE “İLETİŞİM” KONUŞULDU
23.12.2021
ÜMRANİYE’DE “İLETİŞİM” KONUŞULDU
Ümraniye’de iletişim konusu tüm yönleriyle masaya yatırıldı. Haber Spikeri Mehmet Aydın tarafından gerçekleştirilen “Hayatım İletişim/Her Şey İletişimle Başlar” adlı söyleşi Ümraniyelilerden büyük alkış aldı.
VAKKASOĞLU ÖĞRENCİLERE MEHMET ÂKİF ERSOY'U ANLATTI
23.12.2021
VAKKASOĞLU ÖĞRENCİLERE MEHMET ÂKİF ERSOY’U ANLATTI
Vehbi Vakkasoğlu, Kültür Sanat Okulda Başlar programları kapsamında öğrencilerle bir araya gelerek, Mehmet Âkif Ersoy’u anlattı.
HAYATINI İLMEK İLMEK KAZANIYOR
22.12.2021
HAYATINI İLMEK İLMEK KAZANIYOR
“Bugün bu odada bir şeyler yapabiliyorsam, kıyafetler dikebiliyorsam ve para kazanabiliyorsam tüm bunları Ümraniye Belediyesi’nin açtığı kurslar sayesinde yapabiliyorum” diyen Ayten Akpınar’la dikiş kursu sayesinde neleri başardığını konuştuk.
TARİHÇİ-YAZAR MUSTAFA ARMAĞAN ÜMRANİYELİ GENÇLERLE BULUŞTU
22.12.2021
TARİHÇİ-YAZAR MUSTAFA ARMAĞAN ÜMRANİYELİ GENÇLERLE BULUŞTU
Ümraniye Belediyesi Kültür Sanat Okulda Başlar programıyla Şehit Erol Olçok Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerini “İnsanlığın Son Adası Osmanlı” adlı konferansla Tarihçi-Yazar Mustafa Armağan ile bir araya getirdi.