ÇÖZÜM HATTI: 444 9 822
WEB TV

Haberler

ÜMRANİYE BELEDİYESİ KAR YAĞIŞI İÇİN TEYAKKUZDA
24.01.2022
ÜMRANİYE BELEDİYESİ KAR YAĞIŞI İÇİN TEYAKKUZDA
Meteoroloji Genel Müdürlüğü ve İstanbul Valiliği'nden gelen hava durumu ve yoğun kar yağışı uyarılarının ardından Ümraniye Belediyesi teyakkuza geçti. Cuma gününden beri küreme ve tuzlama araçlarından oluşan 40 araç ve 175 personel 24 saat esasına göre görev yapıyor.
BAŞKANLA GENÇLİK ZİRVESİ
23.01.2022
BAŞKANLA GENÇLİK ZİRVESİ
Başkan İsmet Yıldırım, Ümraniye Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanan “Gençlik Buluşması” programında, kendisiyle ilgili merak edilen tüm sorulara içtenlikle cevap vererek, günlük hayatını ve gençliğinden bugüne geçen dönemini anlattı.
MAHALLEM FUTBOL TURNUVASI'NDA İLK DÜDÜK ÇALDI
23.01.2022
MAHALLEM FUTBOL TURNUVASI’NDA İLK DÜDÜK ÇALDI
Ümraniye Belediyesi tarafından “Gazozuna Maça Var mısın?” sloganıyla hayata geçirilen “Mahallem Futbol Turnuvası” nda ilk düdük çaldı.
ÜMRANİYE BELEDİYESİ'NDEN ÖĞRENCİLERE KARNE HEDİYESİ
19.01.2022
ÜMRANİYE BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRENCİLERE KARNE HEDİYESİ
2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı’nın ilk döneminin sona ermesinin ardından Ümraniye Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yıl da öğrencilere eğitici, öğretici ve eğlence dolu bir etkinlik programı hazırladı.
ÜMRANİYE'DE “GENÇLİK VE ŞUUR” KONUŞULDU
19.01.2022
ÜMRANİYE’DE “GENÇLİK VE ŞUUR” KONUŞULDU
Yazar Özcan Ünlü, Ümraniye Belediyesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği “Kültür-Sanat Okulda Başlar” programının konuğu oldu. Ünlü, öğrencilere “Gençlik ve Şuur’u” anlattı.
MAHALLEM FUTBOL TURNUVASI BAŞLIYOR
19.01.2022
MAHALLEM FUTBOL TURNUVASI BAŞLIYOR
Ümraniye Belediyesi tarafından “Gazozuna Maça Var mısın?” sloganıyla hayata geçirilen “Mahallem Futbol Turnuvası” ile mahalleler arasında kardeşliğin ve dostluğun pekişeceği heyecan dolu maçlar öncesinde mahalle muhtarları ve takım sorumluları açılış yemeğinde ağırlandı.
“DİRİLİŞ ŞAİRİ” ÜSTAT SEZAİ KARAKOÇ ÜMRANİYE'DE ANILDI
19.01.2022
“DİRİLİŞ ŞAİRİ” ÜSTAT SEZAİ KARAKOÇ ÜMRANİYE’DE ANILDI
Ümraniye Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen “Diriliş Şiirleri” adlı konferansta Şair, Yazar ve Fikir Adamı Sezai Karakoç anıldı.
YAZAR DR. SENAİ DEMİRCİ “KÜLTÜR SANAT OKULDA BAŞLAR”IN KONUĞU OLDU
18.01.2022
YAZAR DR. SENAİ DEMİRCİ “KÜLTÜR SANAT OKULDA BAŞLAR”IN KONUĞU OLDU
Ümraniye Belediyesi tarafından düzenlenen “Kültür-Sanat Okulda Başlar” programı kapsamında Dr. Senai Demirci, öğrencilerle bir araya geldi.
ÜMRANİYELİLER HAMSİ FESTİVALİNE AKIN ETTİ
16.01.2022
ÜMRANİYELİLER HAMSİ FESTİVALİNE AKIN ETTİ
Ümraniye Belediyesi ve Ümraniye Rizeliler Derneği’nin birlikte düzenlediği 7. Hamsi ve Kültür Festivali’ne Ümraniyeliler yoğun ilgi gösterdi. Uzun kuyrukların oluştuğu  ve gün boyu devam eden festivalde, Ümraniyeliler hamsi ve Karadeniz müziğinin tadına doydu.
ANADOLU ÜMRANİYE'DE
15.01.2022
ANADOLU ÜMRANİYE’DE
Ümraniye Belediyesi, “Anadolu Ümraniye’de” sloganıyla, memleket hasretine son veriyor. Hayata geçirilen bu anlamlı proje sayesinde Ümraniye’de ikamet eden vatandaşlar, belediyenin katkılarıyla hazırlanan belgesel ile memleketlerinin güzelliklerini bir kez daha görüp, duydukları hasreti bir nebze olsa da gidermiş olacak.
BAŞKAN YILDIRIM “KESİŞME İYİ Kİ VARSIN EREN” FİLMİNİ GENÇLERLE BİRLİKTE İZLEDİ
14.01.2022
BAŞKAN YILDIRIM “KESİŞME İYİ Kİ VARSIN EREN” FİLMİNİ GENÇLERLE BİRLİKTE İZLEDİ
Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, toplamda 1.121 Ümraniyeli gençle birlikte iki kahramanın anlatıldığı “Kesişme İyi ki varsın Eren” filmini izledi.
ÜMRANİYE BELEDİYESİ ATLETİZM TAKIMI'NDAN BÜYÜK BAŞARI
14.01.2022
ÜMRANİYE BELEDİYESİ ATLETİZM TAKIMI’NDAN BÜYÜK BAŞARI
Ümraniye Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü bünyesinde yer alan atletizm takımı büyük bir başarıya imza atarak, Turkcell Kulüpler Kros Süper Ligi’ne yükseldi.
ÜMRANİYE'DE GENÇLER TARİHÇİ-YAZAR MEHMET DİLBAZ'I DİNLEDİ
13.01.2022
ÜMRANİYE’DE GENÇLER TARİHÇİ-YAZAR MEHMET DİLBAZ’I DİNLEDİ
Ümraniye Belediyesi, “Kültür-Sanat Okulda Başlar” programı kapsamında birbirinden değerli konukları ağırlamayı sürdürüyor.
GENÇLİK SÖYLEŞİLERİ DEVAM EDİYOR
12.01.2022
GENÇLİK SÖYLEŞİLERİ DEVAM EDİYOR
Yazar Yusuf Özkan Özburun Gençlik Söyleşileri programları kapsamında Ümraniyeli gençlerle bir araya geldi. Gençler, Özburun’un aktardığı bilgileri ilgiyle dinledi.
ÜMRANİYE'DE DİJİTAL ÇAĞDA SOSYAL MEDYA VE AİLE KONUŞULDU
12.01.2022
ÜMRANİYE’DE DİJİTAL ÇAĞDA SOSYAL MEDYA VE AİLE KONUŞULDU
Dijital İletişim Uzmanı Said Ercan, Ümraniye Belediyesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği “Kültür-Sanat Okulda Başlar” programının konuğu oldu.
KÜLTÜR SANAT OKULDA BAŞLAR PROGRAMLARI DEVAM EDİYOR
11.01.2022
KÜLTÜR SANAT OKULDA BAŞLAR PROGRAMLARI DEVAM EDİYOR
Ümraniye Belediyesi Kültür Sanat Okulda Başlar programıyla Dudullu İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerini, TV Sunucusu Numan Balcı ile bir araya getirdi.
ÜMRANİYELİ KADIN KUAFÖRLERİNE HİZMET BERATI
11.01.2022
ÜMRANİYELİ KADIN KUAFÖRLERİNE HİZMET BERATI
Başkan İsmet Yıldırım, Ümraniye’de faaliyet gösteren kadın kuaförleriyle kahvaltı programında bir araya gelerek, 25 yılını doldurmuş olan esnafa hizmet beratı verdi.
ÜMRANİYE'NİN İLK İSTİHDAM FUARI SONA ERDİ
09.01.2022
ÜMRANİYE'NİN İLK İSTİHDAM FUARI SONA ERDİ
Ümraniye Belediyesi ve İŞKUR tarafından düzenlenen 1. Ümraniye İstihdam Fuarı sona erdi. Fuar, üç gün boyunca binlerce vatandaş tarafından ziyaret edildi.
İSTİHDAM FUARINA YOĞUN İLGİ
08.01.2022
İSTİHDAM FUARINA YOĞUN İLGİ
Ümraniye Belediyesi ve İŞKUR iş birliğiyle bu yıl ilki düzenlenen 1. Ümraniye İstihdam Fuarı ikinci gününde de büyük ilgi gördü. Binlerce kişiye istihdam sağlayacak olan fuar yarın son bulacak.
1. ÜMRANİYE İSTİHDAM FUARI KAPILARINI AÇTI
07.01.2022
1. ÜMRANİYE İSTİHDAM FUARI KAPILARINI AÇTI
Ümraniye Belediyesi ve İŞKUR iş birliği ile bu yıl ilki düzenlenen 1. Ümraniye İstihdam Fuarı başladı. Üç gün sürecek olan fuarda yaklaşık 3 bin 500 vatandaşa istihdam sağlanacak. Başkan İsmet Yıldırım: “Vatandaşlarımıza nasıl daha faydalı olabiliriz diye dertlenerek böyle güzel bir fuara imza atmış bulunuyoruz” dedi.
BAŞKANDAN GENÇLERE SİNEMA BİLETİ
06.01.2022
BAŞKANDAN GENÇLERE SİNEMA BİLETİ
Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım Ümraniyeli ve Ümraniye’de ikamet eden gençlere “Kesişme İyi ki varsın Eren” filmi için 700 bilet hediye edecek.
MUSTAFA ARMAĞAN GENÇLERE MİSAK-I MİLLİ'Yİ ANLATTI
05.01.2022
MUSTAFA ARMAĞAN GENÇLERE MİSAK-I MİLLİ’Yİ ANLATTI
Tarihçi-Yazar Mustafa Armağan Gençlik Söyleşileri programları kapsamında Ümraniyeli gençlerle bir araya gelerek, tarihi bilgiler aktardı.
ÜMRANİYE'NİN İLK İSTİHDAM FUARI BAŞLIYOR
04.01.2022
ÜMRANİYE’NİN İLK İSTİHDAM FUARI BAŞLIYOR
Ümraniye Belediyesi ve İŞKUR iş birliği ile bu yıl ilki “Burada İş Var!” sloganıyla düzenlenecek olan 1. Ümraniye İstihdam Fuarı 7 Ocak’ta başlıyor. Üç gün sürecek olan fuarda yaklaşık 3 bin 500 vatandaşa istihdam sağlanacak.
MEHMET ÂKİF ERSOY ÜMRANİYE'DE ANILDI
30.12.2021
MEHMET ÂKİF ERSOY ÜMRANİYE’DE ANILDI
Milli Şair Mehmet Âkif Ersoy’un 85’inci ölüm yıl dönümü sebebiyle Ümraniye Belediyesi tarafından bir anma programı düzenlendi. Ümraniyeli sanatseverler paneli ilgiyle takip etti.