ÇÖZÜM HATTI: 444 9 822
Twitter WEB TV

ÜMRANİYE’DE BAYRAMLAŞMA TÖRENİ YAPILDI

Tarih : 11 Nisan 2024
ÜMRANİYE'DE BAYRAMLAŞMA TÖRENİ YAPILDIÜmraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, AK Parti İstanbul Milletvekili Tuğba Işık Ercan ve Ümraniye protokolü, Ramazan Bayramı’nın ilk gününde vatandaşlarla bir araya gelerek bayramlaştı.

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen bayramlaşma töreni yoğun katılımla gerçekleşti. Törene AK Parti İstanbul Milletvekili Tuğba Işık Ercan ve Başkan İsmet Yıldırım’ın yanı sıra; AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Salim Çetinkaya, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyeleri, meclis üyeleri, STK temsilcileri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katılım sağladı.

Bayramlaşma merasiminde bir konuşma gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, “Ramazan Bayramınız mübarek olsun. Malumunuz yerel seçimleri geride bıraktık. Artık önümüze bakmamız gerekiyor. Neyi düzeltmemiz gerektiğini hep beraber müzakere edeceğiz. Pandemi, deprem ve sel felaketinden ötürü mahallelerimize çok sık gidemedik. Fakat önümüzdeki 5 yıllık süreçte başka bir belediye anlayışını vatandaşımıza hissettireceğiz. Kapısı çalınmadık ev dokunulmadık, gönül bırakmayacağız. Biz birlikte çalışmaya devam edersek, gönülleri alırsak  ve kardeşçe bu işi götürürsek Allah’ın izniyle hedeflerimize ulaşacağız” dedi.

Protokol konuşmalarıyla devam eden program Ümraniye protokolünün vatandaşlarla tek tek bayramlaşmasının ardından sona erdi.

FOTO GALERİ