PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye Belediyesi Şehit Aileleri ve Gazileri Ziyaret Etmeye Devam Ediyor Ümraniye Belediyesi Şehit Aileleri ve Gazileri Ziyaret Etmeye Devam Ediyor
Ümraniye Belediyesi, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebetiyle şehit aileleri ve gazileri yine unutmadı! Bu kapsamda 15 Temmuz Darbe Girişimi esnasında kahramanca sokaklara çıkarak gazi olan Ümraniyeli Levent Deveci ve Ümraniyeli 15 Temmuz Şehitlerimiz Onur Kılıç ile Lokman Oktay’ın aileleri evlerinde ziyaret edildi.

Ümraniye Belediyesi, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebetiyle şehit aileleri ve gazileri yine unutmadı! Bu kapsamda 15 Temmuz Darbe Girişimi esnasında kahramanca sokaklara çıkarak gazi olan Ümraniyeli Levent Deveci ve Ümraniyeli 15 Temmuz Şehitlerimiz Onur Kılıç ile Lokman Oktay’ın aileleri evlerinde ziyaret edildi.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebetiyle, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Karataş gazi, gazi yakını ve şehit ailelerini ziyareti sırasında Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın selamını ileterek, her zaman yanında olduklarını belirtti. Gazi, gazi yakını ve şehit aileleri ise, kendilerini hiçbir zaman yalnız bırakmayarak her konuda destekleyen Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a teşekkürlerini ilettiler.

Ziyaretlerde Ümraniye İlçe Kaymakamı Suat Dervişoğlu ve Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Karataş bulundu.

Tarih : 10 Temmuz 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari