PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye Belediyesi, İlçe Emniyet Müdürlüğünü İftarda Ağırladı Ümraniye Belediyesi, İlçe Emniyet Müdürlüğünü İftarda Ağırladı
Ümraniye Belediyesi, Hekimbaşı Çardak Restoran’da bu akşam Ümraniye İlçe Emniyet Müdürlüğünü ağırladı. Programa Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir katıldı.

Ümraniye Belediyesi, Hekimbaşı Çardak Restoran’da bu akşam Ümraniye İlçe Emniyet Müdürlüğünü ağırladı. Programa Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir katıldı.

Ümraniye Belediyesi her akşam, iftarda birçok farklı noktada Ümraniyelileri ağırlıyor. Bu kapsamda Çardak Restoran’da gerçekleşen İlçe Emniyet Müdürlüğünün katıldığı iftar programı yoğun ilgi gördü. İftar programına Ümraniye İlçe Kaymakamı Suat Dervişoğlu, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir, Ümraniye İlçe Emniyet Polis Teşkilatı, şehit yakınları ve gaziler katıldı.

Kur’an tilaveti ile başlayan program ezanın okunmasıyla devam etti.

Ümraniye İlçe Emniyet Müdürü Murat Çakır  programda selamlama konuşması yaparak, şehitlere Allah’tan rahmet gazilere şifalar diledi. Ardından iftar programından dolayı Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve ekibine teşekkürlerini sundu.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın selamlarını ileterek konuşmasına başlayan Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir, “Çok şükür bir Ramazanın daha kazasız belasız şekilde sonuna geldik. Rabbim daha nice Ramazanlara kavuşmayı nasip etsin. Şimdiden Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum” dedi. Türkiye’nin terörle sürdürdüğü mücadeleye de değinen Özdemir, “Bugün ağız tadıyla iftarımızı yapabiliyorsak, güven içinde yaşayabiliyorsak bu emniyet mensuplarımızın sayesindedir. Huzurlarınızda Emniyet Müdürümüze teşekkür ediyorum” dedi. Şehitlere rahmet, gazilere şifalar dileyerek konuşmasını sürdüren Özdemir daha sonra 24 Haziran seçimlerinin öneminden bahsetti ve “Hayırlı iftarlar” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Programdaki konuşmasında herkese hayırlı Ramazanlar ve iftarlar dileyerek başlayan Ümraniye İlçe Kaymakamı Suat Dervişoğlu, birlik ve beraberliğin öneminden bahsederek 24 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yaptı. Ardından Başkan Hasan Can’a ve Ümraniye Belediyesine iftar programı için teşekkürlerini iletti.

Tarih : 11 Haziran 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari