PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Ümraniye’de İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Ümraniye'de
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ümraniye’de bulunan Trabzonlu İş Adamları ve Bürokratları Derneği (TİAB) üyeleriyle bir araya geldi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ümraniye’de bulunan Trabzonlu İş Adamları ve Bürokratları Derneği (TİAB) üyeleriyle bir araya geldi.

Ümraniye, Ihlamurkuyu’daki Trabzon Park’te yer alan Trabzonlu İş Adamları ve Bürokratları Derneği’nde gerçekleşen kahvaltı programına İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun yanı sıra; Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız, Trabzonlu İş Adamları ve Bürokratları Dernek Başkanı Orhan Akçay, Ümraniye Müftüsü İlyas Yılmaztürk, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları Av. Mahmut Eminmollaoğlu ile Maliki Ejder Batur ve Trabzonlu iş adamları ve bürokratlar katıldı.

Trabzonlu İş Adamları ve Bürokratları Dernek Başkanı Orhan Akçay’ın selamlama ve teşekkür konuşmasıyla başlayan program; İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun konuşmasıyla devam etti.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Cumhuriyetin ilk kurulduğu günden bu yana Türkiye büyük gelişmeler kaydetti; inşallah çok daha büyüklerini kaydedecektir. Biz yaptığımız işlere medeniyetimizin ruhunu veren bir milletiz” dedi. Jeopolitik konumu gereği çok önemli bir ülke olan Türkiye üzerine tarihten bugüne oynanan oyunları ve hain planları anlatan Soylu; 15 Temmuz Darbe Girişimi hakkındaki görüşlerini de dile getirerek, bu hadisenin ekonomik sonuçlarına karşı önerilerini anlattı. 16 Nisan’daki referandumda oylanacak Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi hakkında bilgi vererek istikrarın sürmesi gerektiğini dile getiren Bakan Soylu; “Milletimiz ferasetle karar verecektir. Ama yine de desteklerinizi bekliyoruz” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Tarih : 11 Mart 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari