PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can, Rumelililer ile Bir Araya Geldi Başkan Hasan Can, Rumelililer ile Bir Araya Geldi
16 Nisan referandum çalışmaları kapsamında ilçedeki derneklerle bir araya gelen, Başkan Hasan Can, bu kez de Anadolu Yakası Rumelililer Derneği’ndeydi.

16 Nisan referandum çalışmaları kapsamında ilçedeki derneklerle bir araya gelen, Başkan Hasan Can, bu kez de Anadolu Yakası Rumelililer Derneği’ndeydi.

Programa Başkan Hasan Can’ın yanı sıra, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, Anadolu Yakası Rumeliler Derneği Başkanı Fuat Dönmez, AK Parti Ümraniye Kadın Kolları Başkanı Mukaddes Bilgin, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, Mustafa Küçükkapdan ve Mahmut Eminmollaoğlu, AK Parti Atatürk Mahalle Başkanı Mehmet Türk, AK Parti Ümraniye Belediye Meclis Üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Ümraniye AK Parti Kadın Kolları Başkanı Mukaddes Bilgin, bir selamlama konuşması yaparak, 16 Nisan’daki referandum hakkında konuştu.

Ümraniye Rumeliler Derneği Başkanı Fuat Dönmez, Başkan Hasan Can’a “hoş geldiniz” dileklerinde bulunarak, derneklerine verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti ve birlik beraberlik mesajı verdi. Ardından AK Parti Atatürk Mahalle Başkanı Mehmet Türk bir selamlama konuşması gerçekleştirdi.

Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, referandum çalışmaları ve belediyenin yapmış olduğu hizmetler hakkında bilgi verdi.

Konuşmasında Rumeli ve Balkanlarla olan kardeşliğe vurgu yapan Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Küçükkapdan, Ümraniye’nin 2004 yılından itibaren değişen yüzünden ve imajından bahsetti.

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Enver Sedat Çakıroğlu, 16 Nisan’daki referandum ve Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi hakkında bilgilendirme yaptı.

Türkiye’de geçmişten günümüze kadar uygulanan yönetim biçimlerini ve yeni anayasa ile birlikte geçilecek olan Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemini değerlendiren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, "Türkiye hep tek başına iktidarın olduğu dönemlerde kalkınmıştır. Yeni anayasa ile birlikte Türkiye’de hükümet krizi diye bir şey kalmayacak” dedi. Başkan Hasan Can, “Bu sistemin bizi en çok ilgilendiren tarafı istikrardır. Bu ülkenin istikrara ihtiyacı var. Ülkemizin kalkınma dönemleri hep tek başına iktidarın olduğu dönemlerdir” dedi.


Tarih : 17 Mart 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari