PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can, İlçedeki Çankırılılar ile Bir Araya Geldi Başkan Hasan Can, İlçedeki Çankırılılar ile Bir Araya Geldi
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye Çankırılılar Derneği’nde Çankırılılarla bir araya geldi.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye Çankırılılar Derneği’nde Çankırılılarla bir araya geldi.

Programa Başkan Hasan Can’ın yanı sıra, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu,  Ümraniye Çankırılılar Derneği Başkanı Can Anbarkaya, Hocahasan Köyü Derneği Başkanı İsmail Ata, Çandef Derneği Başkan Yardımcısı Arif Öztürk, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları,  meclis üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu: 16 Nisan’daki referandumda oylanacak Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi hakkında bilgi vererek; Çankırılılardan da destek beklediklerini dile getirdi.

Ümraniye Çankırılılar Derneği Başkanı Can Anbarkaya, Hocahasan Köyü Derneği Başkanı İsmail Ata ve Çandef Derneği Başkan Yardımcısı Arif Öztürk, birer selamlama konuşması yaparak, kardeşlik, birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

Ardından Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Kazım Karabekir, Elmalıkent, İnkılap, Topağacı, Dumlupınar, Hekimbaşı bölgelerinde bulunan 2B arazilerinin 1/5000 ölçekli nazım imar planlarının İBB onayından geçtiğini söyleyerek, imar planı ve sonraki aşamaları hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Türkiye’de geçmişten günümüze kadar uygulanan yönetim biçimlerini ve Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi’ni değerlendiren Başkan Hasan Can, “Ne zaman istikrar olmuşsa, bu ülkede o zaman büyüme olmuştur" dedi ve 16 Nisan da yapılacak referandum süreci hakkında bilgi verdi.

Tarih : 14 Mart 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari