PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can Gençlerle Bir Araya Geldi Başkan Hasan Can Gençlerle Bir Araya Geldi
​​​​​​​Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Hekimbaşı Mahallesinde gençlerle bir araya gelerek, 16 Nisan referandumu hakkında bilgilendirmede bulundu.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Hekimbaşı Mahallesinde gençlerle bir araya gelerek, 16 Nisan referandumu hakkında bilgilendirmede bulundu.

Programa Başkan Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir, AK Parti Ümraniye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Rıdvan Kanarya, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları, AK Parti Hekimbaşı Mahalle Başkanı Yusuf Aydın, meclis üyeleri ve Hekimbaşı mahalle teşkilatı üyeleri katıldı.

Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir, 16 Nisan referandumunun öneminden bahsetti. Ardından belediye hizmetleri ve çalışmaları hakkında konuştu.

Programda bir selamlama konuşması yapan, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sisteminden ve 16 Nisan referandumundan bahsetti.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, programdaki konuşmasında, 16 Nisan’da oylanacak olan yeni anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi hakkında bilgiler verdi. Cumhurbaşkanlığı sistemini anlatan Başkan Hasan Can, “İstikrar memleketimiz için çok önemli” dedi.

 

Tarih : 09 Nisan 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari