PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can Dernek ve Vakıflarla Bir Araya Gelmeye Devam Ediyor Başkan Hasan Can Dernek ve Vakıflarla Bir Araya Gelmeye Devam Ediyor
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Semerkand Vakfı Dudullu Şubesi tarafından düzenlenen Toplantı programına katıldı.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Semerkand Vakfı Dudullu Şubesi tarafından düzenlenen Toplantı programına katıldı.

Toplantıya Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Küçükkapdan, Semerkand Vakfı Dudullu Şube Başkanı Serdar Uçukoğlu, Ümraniye Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Necip Fazıl Mahalle Başkanı Zihni Özdemir, muhtarlar ve mahalle sakinleri katıldı.

Programın açılış konuşmasını Semerkand Vakfı Dudullu Şube Başkanı Serdar Uçukoğlu yaptı. Serdar Uçukoğlu, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can'a her zaman yanlarında olduklarını ifade ederek yapmış olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür etti.

Daha sonra bir konuşma yapan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; "Türkiye artık yeni bir dönemece giriyor. Bildiğiniz üzere Cumhuriyetin kuruluşundan itibaren bu ülkeye hep zarar veren koalisyon hükümetleri olmuştur" dedi.  “Dünyanın hiç bir yerinde bu sistem yok!” diyen Başkan Hasan Can; “Bu sistem artık çöktü! Bu ülke çok yasaklar gördü. Koalisyonlar ülkemizi ve milletimizi hep felakete sürüklemiştir” dedi. Başkan Hasan Can, “Ama hamd olsun bu millet hep kendi adamını liderini seçti ve istikrar dedi. Bugüne kadar millî savunmada bütün silahlarımızı, bombalarımızı, mermilerimizi; hepsini dışardan alıyorduk. Ama artık hepsini biz üretiyoruz. Kendi uçağımızı, tankımızı, silahımızı, mermimizi, insansız hava aracımızı ve füzemizi üretiyoruz” dedi. Başkan Hasan Can konuşmasında geçmiş hükümetlerden ve darbelerden de bahsetti. Ayrıca Başkan Hasan Can 16 Nisanda yapılacak referandumun öneminden ve Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin bu ülkenin istikrarı, ekonomisi ve geleceği için önemli olduğundan bahsederek konuşmasını bitirdi.           


Tarih : 11 Nisan 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari