PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş ve Başkan Hasan Can Tuncelililerle Bir Araya Geldi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş ve Başkan Hasan Can Tuncelililerle Bir Araya Geldi
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş ile Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; Tunceli-Çemişgezeklilerle bir araya geldi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş ile Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; Tunceli-Çemişgezeklilerle bir araya geldi.

Ümraniye Belediyesi Nikâh Sarayı’nda gerçekleşen programa AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş ile Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, Avrupa Birliği Eski Bakanı Egemen Bağış, Üsküdar Kaymakamı Mustafa Güler, Sultanbeyli Kaymakamı Metin Kubilay, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Küçükkapdan, Çemişgezek Dernek Başkanı Hüseyin Öztürk, Elazığ Dernekler Federasyonu Başkanı Faik İçmeli ve Tunceli-Çemizgezekliler katıldı.

Protokolün selamlama konuşmalarının ardından misafirlere hitap eden Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “Çemişgezek’in tarihi yazılmak istenirse Mustafa Ataş’tan önce ve sonrası diye ikiye ayırmak gerekir” dedi. Başkan Hasan Can 16 Nisan referandumu hakkında bilgiler vermesinin ardından; Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sisteminin ülkenin ihtiyacı olan istikrarı sağlayacağını ifade ederek "16 Nisan'da sizlerin destekleriyle Türkiye'de istikrarı sağlayacak yeni bir güç oluşacak" dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş ise; "94 yılda bu ülkede 65 hükûmet kuruldu. 47 hükûmetin ömrü 2 yıldan az. Kısa süreli hükûmetlerle bu ülke kalkınamaz. İstikrar için Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi şarttır" dedi.

Konuşmaların ardından Çemişgezek Dernek Başkanı Hüseyin Öztürk, protokole plaket takdim etti.

Tarih : 09 Nisan 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari