PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye’de Sabah Namazı Buluşmaları Devam Ediyor Ümraniye'de Sabah Namazı Buluşmaları Devam Ediyor
Ümraniye Belediyesi ve Ümraniye Müftülüğü’nün düzenlediği Sabah Namazı Buluşmaları bu hafta Ihlamurkuyu Mahallesi’ndeki, Ihlamurkuyu Merkez Camii’nde gerçekleşti.

Ümraniye Belediyesi ve Ümraniye Müftülüğü’nün düzenlediği Sabah Namazı Buluşmaları bu hafta Ihlamurkuyu Mahallesi’ndeki, Ihlamurkuyu Merkez Camii’nde gerçekleşti.

Bu haftaki Sabah Namazı Buluşması’na Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları Maliki Ejder Batur, Mustafa Küçükkapdan, Mesut Özdemir, Hakan Karataş, Cemali Ergül, Ümraniye İlçe Müftüsü Muharrem Gül, AK Parti Ümraniye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Osman Nuri Anbarkaya, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları, meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.  Namaz sonrasında Ümraniye İlçe Müftüsü Muharrem Gül kısa bir konuşma yaparak, birlik ve beraberliğin önemini anlattı ve ardından ilçedeki camilere desteklerinden dolayı Ümraniye Belediyesine ve Başkan Hasan Can’a teşekkür etti.

Ümraniye Belediye Başkan Başkan Yardımcısı Maliki Ejder Batur, “Rabbim kıldığımız sabah namazımızı kabul eylesin. Ümraniye Beledisi olarak Ümraniye Müftülüğümüz ile birlikte yaklaşık 5-6 yıldır sabah namazı programlarımızla bir araya geliyoruz. Allah bu güzellikleri daim eylesin” diyerek konuşmasını sonlandırdı. 

Sabah Namazı sonrasında verilen Ümraniye Belediyesinin ikramlarının ardından; Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları cami cemaatiyle bir araya gelerek çay içip, sohbet etti.

 

Tarih : 28 Ekim 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari