PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye Belediyesi Stajyer Eğitimlerine Devam Ediyor Ümraniye  Belediyesi Stajyer Eğitimlerine Devam Ediyor
Ümraniye Belediyesi stajyer olarak çalışan personeline verdiği eğitimlere Kişisel Gelişim Uzmanı Hakan Bozkurt’la devam etti.

Ümraniye Belediyesi stajyer olarak çalışan personeline verdiği eğitimlere Kişisel Gelişim Uzmanı Hakan Bozkurt’la devam etti.

Ümraniye Belediyesi, kültür ve eğitim faaliyetlerini, bünyesinde çalışan stajyer öğrencilere verilen eğitimlerle de destekliyor. Bu kapsamda Ümraniye Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen seminere Kişisel Gelişim Uzmanı Hakan Bozkurt konuşmacı olarak katıldı. Programa Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Türkân Öztürk ve stajyer personel katıldı.

Programda bir konuşma gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Türkân Öztürk ; lise son sınıfta okuyan ve yakın zamanda Yüksek Öğretime Geçiş sınavına giren öğrencilere; sınavlar ve hayatla alakalı bir konuşma yaptı. Hakan Bozkurt ise; ”Hayatın silgisi yok, provası yok” diyerek gençlere kişisel ve fiziksel gelişim hakkında  tüyolar verdi.

Düzenli aralıklarla stajyerlerine çeşitli alanlarda seminerler veren Ümraniye Belediyesi, yıl boyunca bu kapsamdaki eğitim programlarına devam edecek.

Tarih : 15 Mart 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari