PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan Ümraniye’de Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan Ümraniye'de
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; Serhat İlleriden(Kars, Iğdır, Ardahan) hemşehrileriyle bir araya geldi.

 

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; Serhat İlleriden(Kars, Iğdır, Ardahan) hemşehrileriyle bir araya geldi.

Ümraniye Belediyesi Nikâh Sarayında gerçekleşen programa, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ve Başkan Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Küçükkapdan, Serhat İlleri Dernek Başkanı aynı zamanda Ümraniye Belediyesi Meclis Üyesi Tuncay Uzunkaya ve Serhat İlleriden(Kars, Iğdır, Ardahan) hemşehriler katıldı.

Serhat İlleri Dernek Başkanı aynı zamanda Ümraniye Belediyesi Meclis Üyesi Tuncay Uzunkaya, açılış ve selamlama konuşması gerçekleştirdi. Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can'a derneklerine yaptığı katkılardan dolayı teşekkür etti.

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. EnverSedat Çakıroğlu gündeme dair selamlama konuşması gerçekleştirdi.

Protokolün selamlama konuşmalarının ardından misafirlere hitap eden Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, 16 Nisan referandumu hakkında bilgiler vermesinin ardından; Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sisteminin ülkenin ihtiyacı olan istikrarı sağlayacağını ifade ederek "16 Nisan'da sizlerin destekleriyle Türkiye'de istikrarı sağlayacak yeni bir güç oluşacak" dedi.

Ardından  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan konuşmasını gerçekleştirdi. Bölgedeki yapılan ve yapılmakta olan projeler hakkında bilgiler veren Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, "AK Parti bu ülkeyi kat ve kat büyüttü" dedi. Yeni anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi ile alakalı da konuşan Bakan Arslan, "16 Nisan çok önemlidir. Bu hizmetler daha hızlı ve kararlı bir şekilde devam  etmesini istiyorsak 16 Nisan'da evet demeliyiz" dedi.

Programın sonunda Serhat İlleri Derneği tarafından protokole plaket takdim edildi.

Tarih : 12 Nisan 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari