PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Milletvekili Metin Külünk ve Başkan Hasan Can Karadenizlilerle Buluştu Milletvekili Metin Külünk ve Başkan Hasan Can Karadenizlilerle Buluştu
Ümraniye Belediyesi Nikâh Sarayı’nda düzenlenen programda AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Karadenizlilerle bir araya geldi.

Ümraniye Belediyesi Nikâh Sarayı’nda düzenlenen programda AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Karadenizlilerle bir araya geldi.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, Ümraniye İlçe Müftüsü İlyas Yılmaztürk, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Emin Mollaoğlu ve Maliki Ejder Batur, Meclis Üyeleri, Muhtarlar ve STK Temsilcileri, Ümraniye Belediyesi Nikâh Sarayı’nda gerçekleşen Ümraniye Karadenizli Dernekler Federasyonu toplantı programıyla bir araya geldi.  

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, 16 Nisan referandumunun öneminden bahsettiği bir selamlama konuşması gerçekleştirdi.

Sonrasında bir konuşma yapan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “15 Nisan Cumartesi yarın saat 13:00’te Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Ümraniye’mizde, 15 Temmuz Şehitler Meydanında olacaktır” dedi. Başkan Hasan Can konuşmasına "16 Nisan’da yapılacak referandumdan sonra ülkemiz uçuşa geçecektir. Anahtar kelimemiz istikrardır" dedi. Başkan Hasan Can, “Bu bir hükûmet ve parti meselesi değil, asırlardır devam eden bir sistemin meselesidir. İnşallah 16 Nisan Pazar günü Türkiye daha güçlü, daha sistemli, daha istikrarlı olacaktır” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, "Eğer yeni bir vizyon üretemezsek içe doğru kasılırız. Bizim dışa doğru sıçramamız gerek. Bizim dışa doğru sıçramamız için ise yeniden büyük Türkiye kavramıyla bu devletin tarihsel kodlarına dönüp bu kodları güncelleme mecburiyeti var. Aslında eyalet tartışmasının arkasında yerli bir akıl yok, gayr-i milli bir akıl var. Çünkü Almanya, Amerika Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ne yapmak istediğini anlıyor. Ama içeridekiler ne yapmak istediğini anlayamıyor. Dolayısı ile aslında Erdoğan ile birlikte Türkiye doğal kodlarına geri dönüyor. 16 Nisan sıradan bir gün değil, Türkiye'nin normalleşmesinin kemale ermesidir. Milletin galibiyetinin tescilli anlamıdır" dedi.

Tarih : 14 Nisan 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari