PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Eğitimci-Yazar Dursun Ali Taşçı Ümraniyeli Ortaokul Öğrencileriyle Bir Araya Geldi Eğitimci-Yazar Dursun Ali Taşçı Ümraniyeli Ortaokul Öğrencileriyle Bir Araya Geldi
Ümraniye Belediyesi, Kültür Sanat Okulda Başlar programıyla Merkez İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerini Eğitimci-Yazar Dursun Ali Taşçı ile bir araya getirdi.

Ümraniye Belediyesi, Kültür Sanat Okulda Başlar programıyla Merkez İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerini Eğitimci-Yazar Dursun Ali Taşçı ile bir araya getirdi.

Ümraniye Belediyesi, ilçedeki vatandaşları zengin içerikli kültür ve eğitim etkinlikleriyle buluşturmaya devam ediyor. Ümraniye’deki öğrencilere kendi okullarında seminer dinleme fırsatı sunan Kültür Sanat Okulda Başlar programları, alanında uzman birçok hoca ve akademisyenin katılımıyla sürüyor. Bugün de Merkez İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri Eğitimci-Yazar Dursun Ali Taşçı ile bir araya geldi.

Dursun Ali Taşçı, “Mevlana’nın Hayata Bakışı” başlığı altında, “İnsanları düşüncelerinden, davranışlarından dolayı yargılamayı bırakmamız gerekir. Onları olduğu gibi kabul etmeliyiz” dedi. Taşçı, "İnsanlar hata yaptığında sevgi dolu, şefkatli, hoşgörülü ve bağışlayıcı olmalı, kesin hükümler vermemeliyiz. Önce özümüzü bulmalıyız. Özümüzde; Allah sevgisi ve bütün insanları karşılıksız sevmektir” diyerek öğrencilerin sorularını yanıtlayarak semineri noktaladı.

Ümraniye Belediyesi Kültür Sanat Okulda Başlar programlarıyla, hocaları öğrencilerle buluşturmaya devam edecek.

 

Tarih : 08 Şubat 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari