PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Bu Haftaki Cuma Buluşması Hz. Ali Camii’ ndeydi Bu Haftaki Cuma Buluşması Hz. Ali Camii' ndeydi
Ümraniye Belediyesinin bu haftaki Cuma buluşması Hz. Ali Camii’nde, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Sert ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın katılımıyla gerçekleşti.

Ümraniye Belediyesinin bu haftaki Cuma buluşması Hz. Ali Camii’nde, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Sert ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın katılımıyla gerçekleşti.

Ümraniye’de Cuma buluşmalarının bu haftaki adresi Armağanevler Mahallesi oldu. Cuma Namazı’nı Hz. Ali Camii’nde kılan Başkan Hasan Can ve protokol namaz sonrası vatandaşlarla bir araya geldi. Cuma buluşmasına, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Sert, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Celal Erdoğan, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, “Armağanevler mahalle sakinlerine önceki seçimlerde verdikleri destek için teşekkür ediyorum ve kendilerini 16 Nisan’da yapılacak referandum için birlik ve beraberliğe davet ediyorum” dedi.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Celal Erdoğan bir selamlama konuşması yaptı ve “Bizleri Cuma buluşmasında bir araya getirdiği için belediye başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Cuma buluşmalarının öneminden bahseden Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, millî birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaptı. 16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak referandum öncesi yeni anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi hakkında bilgilendirme yapan Başkan Hasan Can, “Bu memleketin istikrarın devamına ihtiyacı var inşallah 16 Nisan’da istikrarımız daha da güçlenecek ” dedi.

AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Sert, “Çok zor dönemlerden sizlerin desteğiyle başarıyla geçtik, Allah bizlere güzel şeyler nasip etti. 16 Nisan’da yapılacak referandumda Türkiye’nin geleceğinin oylanacağı bir seçim olacak. Bunun için desteklerinizi bekliyoruz. Bütün dünyanın gözü Türkiye’nin üzerinde, dışarıdan gelen olumsuz tesirlere karşı dik durmamız çok önemli, hepimiz beraber ve birlik olmalıyız” dedi.

“Cuma buluşmalarında bizleri bir araya getiren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a ve teşkilata teşekkür ediyorum” diyerek sözlerine başlayan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş,“16 Nisan’da inşallah Türkiye’de yeni bir hûkümet sisteminin oylamasını yapacağız, bu bir seçim değil siyasi görüşmelerimiz farklı olabilir, milletvekili ve belediye başkanı seçmiyoruz. Türkiye’nin geleceğiyle ilgili bir yönetim sisteminin düşüncesini sandıkta yansıtacağız” dedi.

Program cami cemaatine Ümraniye Belediyesi tarafından çorba ikram edilmesiyle son buldu.


Tarih : 10 Mart 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari