PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can Sabah Namazı Buluşmalarında Gamame Camii Cemaatiyle Bir Araya Geldi Başkan Hasan Can Sabah Namazı Buluşmalarında Gamame Camii Cemaatiyle Bir Araya Geldi
Ümraniye Belediyemizin Ümraniye Müftülüğü ile birlikte organize ettiği Sabah Namazı Buluşmaları, bu hafta Gamame Camii’nde Başkan Hasan Can’ın katılımıyla gerçekleşti. 

Ümraniye Belediyemizin Ümraniye Müftülüğü ile birlikte organize ettiği Sabah Namazı Buluşmaları, bu hafta Gamame Camii’nde Başkan Hasan Can’ın katılımıyla gerçekleşti. 

Bu haftaki Sabah Namazı Buluşması’na Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra, Ümraniye Müftüsü Muharrem Gül, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, AK Parti Ümraniye İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.    

Namaz sonrasında Ümraniye İlçe Müftüsü Muharrem Gül kısa bir selamlama konuşma yaparak, camilerden hiçbir zaman desteğini esirgemeyen Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a teşekkür etti. 

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can bir konuşma gerçekleştirerek, birlik ve beraberliğin önemine değindi. Başkan Hasan Can, “Partimizin disiplini gereği 31 Mart seçimlerinde tekrar aday olmadım. Görevimi artık yeni arkadaşımıza devrediyorum. Emaneti teslim etmenin de mutluluğunu yaşıyorum. Çünkü çok güzel işlere imza attık” dedi. Yıllardır sabah namazı buluşmalarının devam ettiğini söyleyen Başkan Hasan Can,  “Rabbim kıldığımız namazlarımızı kabul eylesin. Dua ediyorum ki inşallah bu güzel geleneğimiz bizden sonrada devam eder. Günümüz hayır olsun” diyerek konuşmasını sonlandırdı. 

Sabah Namazı sonrasında Ümraniye Belediyesi vatandaşlara çorba ikramında bulundu. 

Tarih : 24 Mart 2019
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari