PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can Sabah Namazı Buluşmalarında İlim Sarayı Camii Cemaatiyle Bir Araya Geldi Başkan Hasan Can Sabah Namazı Buluşmalarında İlim Sarayı Camii Cemaatiyle Bir Araya Geldi
Ümraniye Belediyesi ve Ümraniye Müftülüğü’nün düzenlediği Sabah Namazı Buluşmaları bu hafta İnkılap Mahallesi’ndeki, İlim Sarayı Camii’nde gerçekleşti.

Ümraniye Belediyesi ve Ümraniye Müftülüğü’nün düzenlediği Sabah Namazı Buluşmaları bu hafta İnkılap Mahallesi’ndeki, İlim Sarayı Camii’nde gerçekleşti.

Bu haftaki Sabah Namazı Buluşması’na Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra; İstanbul İl Müftüsü Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz, Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, Ümraniye Müftüsü Muharrem Gül, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları, meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.   

Namaz sonrasında İstanbul İl Müftüsü Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz bir selamlama konuşma yaparak, kılınan namazların kabul olması duasında bulundu ve Sabah Namazı Buluşmaları için başta Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can olmak üzere emeği geçenlere teşekkür etti. 

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can programdaki konuşmasında, birlik ve beraberliğin önemine değindi. Başkan Hasan Can, “Senelerdir sabah namazı buluşmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Rabbim kıldığımız sabah namazlarımızı kabul eylesin. Günümüz hayır olsun” diyerek konuşmasını sonlandırdı. 

Sabah Namazının sonrasında Ümraniye Belediyesi tarafından cami cemaatine ikramda bulunuldu.

 

Tarih : 10 Şubat 2019
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari