PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can, Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyor Başkan Hasan Can, Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyor
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can mesaisine sabahın ilk saatlerinde Tepeüstü ve Ihlamurkuyu esnafını ziyaret ederek başladı.

 

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can mesaisine sabahın ilk saatlerinde Tepeüstü ve Ihlamurkuyu esnafını ziyaret ederek başladı.

Belediye Başkanlık makamında düzenlenen serbest ziyaret günlerinin yanı sıra, Ümraniye’nin çeşitli noktalarında vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Hasan Can, bu kez de Tepeüstü ve Ihlamurkuyu Mahalleri’nde bulunan esnafa hayırlı işler dileyerek, hem vatandaşla hem de esnafla sohbet edip, talepleri dinledi.

Ziyarette Başkan Hasan Can’ın yanı sıra, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları Av. Mahmut Eminmollaoğlu, Maliki Ejder Batur ve Mustafa Küçükkapdan ile Tepeüstü Mahalle Muhtarı Mürsel Güleryüz bulundu.

Esnaf ziyaretinde konuşmasını gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, yeni anayasa, Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi, belediyenin yapmış olduğu hizmetler ve çalışmalarından bahsetti. Başkan Hasan Can son olarak, Ihlamurkuyu ve Tepeüstü Mahalleleri’nde de bulunan 2B alanlarının imar planları hakkında bilgi verdi.

Tarih : 15 Mart 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari