PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
AK Parti MKYK Üyesi ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş ve Başkan Hasan Can Dava Arkadaşlarıyla Buluştu AK Parti MKYK Üyesi ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş ve Başkan Hasan Can Dava Arkadaşlarıyla Buluştu
Ümraniye Belediyesi Nikâh Sarayı’nda düzenlenen programda AK Parti MKYK Üyesi ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, dava ve yol arkadaşlarıyla bir araya geldi.

Ümraniye Belediyesi Nikâh Sarayı’nda düzenlenen programda AK Parti MKYK Üyesi ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, dava ve yol arkadaşlarıyla bir araya geldi.

AK Parti MKYK Üyesi ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Elif Şahin Keleş, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları ve millî görüş davasına hizmette bulunmuş dava dostları Ümraniye Belediyesi Nikâh Sarayı’nda gerçekleşen programda bir araya geldi.

Programda birer selamlama konuşması yapan AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu ve AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Elif Şahin Keleş; programda bir araya gelmekten duydukları memnuniyeti dile getirerek bu davaya gönül veren herkese teşekkür ettiler.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can konuşmasında, Ümraniye’de yapılan çalışmaları anlatarak son 15 yılda ilçenin çehresini değiştirdiklerinden bahsetti. Dava arkadaşlarıyla bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti de dile getiren Başkan Hasan Can; 31 Mart Seçimlerinin öneminden bahsederek konuşmasını sonlandırdı.

AK Parti MKYK Üyesi ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş da, son 15 yılda ülkede yapılan çalışmaları anlatarak programda emeği geçen herkese ve Ümraniye’ye yaptığı hizmetlerinden dolayı Başkan Hasan Can’a teşekkür etti.

Program hatıra fotoğrafı çekiminin ardından son buldu.      


Tarih : 15 Mart 2019
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari