ÇÖZÜM HATTI: 444 9 822
Twitter WEB TV

ÜMRANİYE’DE MİLLİ MAÇ HEYECANI DEV EKRANDA OLACAK

Tarih : 05 Temmuz 2024
ÜMRANİYE'DE MİLLİ MAÇ HEYECANI DEV EKRANDA OLACAKA Milli Futbol Takımı’nın hafta sonu EURO 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda Hollanda ile oynayacağı tarihi mücadeleyi Ümraniyeliler, şehir meydanında kurulan dev ekranda izleyecek.

Ümraniyeliler, 6 Temmuz Cumartesi günü saat:22.00’da EURO 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda Hollanda ile karşılaşacak olan A Milli Futbol Takımı’nın mücadelesini şehir meydanında kurulan dev ekrandan izleyecek. Son oynanan maçta Avusturya’yı 2-1 mağlup eden ay yıldızlılar, şimdi de yarı finale çıkmak için Hollanda ile kıyasıya mücadele edecek. Ümraniyeli futbolseverler de daha önceki maçlarda olduğu gibi milli takım için yeniden tek yürek olacak. 

Milli maç heyecanını gelin hep birlikte yaşayalım

A Milli takımın bir önceki Avusturya maçında da şehir meydanında dev ekran kurulmuş ve Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım da milli heyecanı ilçe sakinleriyle birlikte yaşamıştı. Saat:22.00’da başlayacak olan karşılaşma için Başkan Yıldırım, tüm Ümraniyelileri milli gurur ve heyecanı yaşamaya Ümraniye Belediyesi Şehir Meydanı’na davet etti.

FOTO GALERİ