PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan'dan
Ümraniye artık “Sözünün eri, işinin ustasına” emanet. Gönül belediyeciliği anlayışımız ile Ümraniye’miz yalnızca İstanbul’un değil ülkemizin de gözde ilçelerinden biri olacak.

Kıymetli hemşehrilerim;

31 Mart 2019 Pazar günü gerçekleştirilen yerel seçimler sonucunda doğup büyüdüğüm, güzel Ümraniye’mize milletimizin teveccühüyle belediye başkanı seçilmiş bulunmaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyorum. 

1994’te Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’la başlayan belediyecilikteki radikal değişim ilerleyerek devam ediyor. Sayın Cumhurbaşkanımızın ortaya koymuş olduğu belediyecilik modeli şehirlerimizi, ilçelerimizi ve beldelerimizi daha yaşanılabilir hale getirdi. Tüm bu çalışmalar yeni Türkiye’nin inşasına büyük katkı sağladı. Ümraniye’mizde bu anlamda büyük değişim ve gelişim örneği ortaya koydu. 

Ak Parti olarak 2004 yılından bugüne yönettiğimiz Ümraniye’mize geçmişten aldığımız gücümüz ile yepyeni bir soluk getirecek, gerçekleştireceğimiz güçlü projelerimiz sonucunda ilçemizi sadece İstanbul’un değil ülkemizin de gözde ilçelerinden biri haline getirmek için çalışacağız.  Gönül belediyeciliği sloganıyla çıkmış olduğumuz hizmet yolculuğunda Ümraniyeli hemşehrilerimizin takdirine layık olmaya çalışacağız.

Uzun yıllardır üzerine çalıştığım modern şehir projeleri ile İstanbul’umuza birçok önemli eser ve yaşam alanı kazandırmış bulunmaktayım. Şimdi sahip olduğum bu tecrübeyi belediye başkanı olarak Ümraniye’mize aktarmayı planlıyorum. Ümraniye’mizde hayata geçireceğimiz örnek projelerle modern şehirciliğin tanımı yeniden yapılacak. Tevazu, samimiyet ve gayretle hep birlikte örnek bir ilçe inşa edeceğiz.

Bu süreçte belediye yönetimi olarak sizlerden alacağımız destek ile ilçemizde ulaşım, park, otopark, yeşil alanlar, kıraathaneler ve kültür sanat alanlarında uygulayacağımız kaliteli projeler ile ilçemizi daha temiz, daha yeşil ve daha yaşanabilir bir ilçe olarak, Ümraniyelilik bilinciyle hep birlikte yöneteceğiz. Ümraniye her zaman zirvede “en”lerin şehri olacak. Şimdi Ümraniye’mizi daha yaşanılabilir, daha güvenli, daha güzel hale getirmek için çalışma sırası bizde.

 

Ümraniye Belediye Başkanı
İsmet YILDIRIM         

T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari