ÇÖZÜM HATTI: 444 9 822
WEB TV

“BAŞKANLA 5 ÇAYI” BULUŞMASI CEMİL MERİÇ MAHALLESİ'NDEYDİ

Tarih : 24 Ağustos 2022
“BAŞKANLA 5 ÇAYI” BULUŞMASI CEMİL MERİÇ MAHALLESİ'NDEYDİBaşkan İsmet Yıldırım, "Başkanla 5 Çayı" buluşması kapsamında Cemil Meriç mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Program vatandaşların ilgisiyle karşılandı.

“Başkanla 5 Çayı” buluşmaları bu kez de Cemil Meriç Mahallesi’nde yer alan Şehit Ahmet Üvenç Parkı’nda gerçekleşti. Alanı dolduran vatandaşların geri dönüşüm, temizlik, istihdam, imar, sokak hayvanları, park ve okul gibi talep ve önerilerini dinleyen Başkan Yıldırım, ilgili birimlere yönlendirmede bulunarak, gereğinin yapılması talimatını verdi.  Belediye yöneticileri de Yıldırım’ın talimatları doğrultusunda vatandaşlarla görüşerek hızlı bir şekilde talep ve önerilerle alakalı gerekli çalışmaları başlattı.

Başkan Yıldırım, programda Ümraniye Belediyesi olarak ilçe genelinde ve Cemil Meriç Mahallesi’nde yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi verdi. “Başkanla 5 Çayı” programlarının faydalı ve önemli olduğunun altını çizen Yıldırım, katılımlarından dolayı mahalle sakinlerine teşekkür etti.

Çay ve simit eşliğinde yapılan “Başkanla 5 Çayı” buluşmasında çocuklar da unutulmadı. Parka kurulan stantlarda çocuklara ikramlar yapılarak, daha keyifli vakit geçirmeleri için etkinlikler düzenlendi.

FOTO GALERİ