ÇÖZÜM HATTI: 444 9 822
Twitter WEB TV

Yaz Spor Okuluna Kayıtlar Başladı

Tarih : 19 Haziran 2013
Yaz Spor Okuluna Kayıtlar BaşladıÜmraniye Belediyesi’nin düzenlediği Yaz Spor Okulu, hem öğretmeye, hem eğlendirmeye devam ediyor. Futboldan basketbola, tenisten jimnastiğe birçok dalda eğitimin verileceği Yaz Spor Okulu’na kayıtlar başladı...

Ümraniye Belediyesi’nin düzenlediği Yaz Spor Okulu, hem öğretmeye, hem eğlendirmeye devam ediyor. Futboldan basketbola, tenisten jimnastiğe birçok dalda eğitimin verileceği Yaz Spor Okulu’na kayıtlar başladı. 

Her yıl düzenlediği Yaz Spor Okulu’nda yüzlerce öğrenciye hem tatil hem de eğitim imkânını bir arada sunan Ümraniye Belediyesi bu yılda düzenlediği yaz spor okulu ile 5 branşta eğitim veriyor. Çocuklar burada bir taraftan eğitici sosyal aktivitelere katılarak kendilerini geliştiriyor, diğer taraftan da tatillerini değerlendirmiş oluyorlar. Eğlenceli aktivitelerin de yapıldığı okulda öğrenciler basketbol, futbol, tenis, voleybol ve jimnastik dallarında eğitim alacaklar. Eğitimler branşlara göre; Ümraniye Belediyesi Hekimbaşı Spor Tesislerinde ve Ümraniye Anadolu İ.H.L. Dudulu kapalı spor salonunda uzman hocalar eşliğinde gerçekleştirilecek.
 
Ümraniye Belediyesi Yaz Spor Okulları’na kayıt yaptıracak ailelerinin Ümraniye Belediyesi Eski Hizmet Binası’nda yer alan Ümraniye Kültür ve Sanat Merkezi’ne aşağıda yazan evraklar ile gelmeleri gerekmektedir.

İstenen Evraklar :
1) Sağlık Raporu
2) Nüfus Cazdan Fotokopisi
3) 1 Adet Fotoğraf

KATILIM ŞARTLARI
1. Yaz Spor Okulları 24 Haziran – 19 Temmuz 2013 ( 4 hafta ) tarihlerinde olmak üzere bir ay sürece yapılacaktır.

2. Yaz Spor okulları ücretli olup, katılım ücreti 50 TL’dir. (Belirlenen ücrete eğitim, kıyafet, çanta ve servis hizmetleri dâhildir) Ücretin tamamı kayıt sırasında peşin olarak alınır. 50 TL katılım ücreti hiç devamsızlık yapmayan öğrencilere geri ödenecektir. Not: Devamsızlıkla ilgili mazeret kabul edilmez.

3. Sağlık Raporu olmadan kesin kayıt işlemi gerçekleştirilmez. Velilerin kayıt öncesi istenen evrakları hazır bulundurmaları zorunludur.
 
4. Eğitimler branşlara göre; Ümraniye Belediyesi Hekimbaşı Spor Tesislerinde: Futbol ve Tenis
Dudulu kapalı spor salonunda ise  (Ümraniye Anadolu İ.H.L.) : Basketbol, Voleybol ve Jimnastik branşlarında yapılacaktır.

5. Kurs günleri Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe olmak üzere 4 gündür.

6. Eğitim saatleri
 Hekimbaşı Spor Tesisleri : 9.00 –11.30
 Dudulu kapalı Spor Salonu : 9.00 –11.30 ve 12.30 –15.00 arasındadır.

7. Servis noktaları Ümraniye Belediyesi’nin tüm bilgi evleri olacaktır.