ÇÖZÜM HATTI: 444 9 822
Twitter WEB TV

Van Depremi için Yardım Kampanyası

Tarih : 24 Ekim 2011
Van Depremi için Yardım KampanyasıDün Van ilimizde, merkez üssü Erciş ilçesi olan 7.2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Ümraniye Belediyesi olarak bu üzücü afet vesilesiyle bir yardım kampanyası başlatmış bulunmaktayız.

Dün Van ilimizde, merkez üssü Erciş ilçesi olan 7.2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Ümraniye Belediyesi olarak bu üzücü afet vesilesiyle bir yardım kampanyası başlatmış bulunmaktayız. Öncelikle bölgedeki arama-kurtarma faaliyetlerine destek amacıyla belediyemize ait arama kurtarma ekipleri ile iş makinelerimizi Van’a gönderiyoruz.

Aynı yardım kampanyası kapsamında belediye binamızın önünde bir yardım çadırı kurduk. Vatandaşlarımız kurulan bu yardım çadırına kullanılmamış battaniye ve erzak paketlerini bırakarak kampanyaya destek olabilir.

Bunun yanında, vatandaşlarımız konuyla ilgili her türlü soru ve talepleri hakkında, belediyemizin Çözüm Merkezleri ile 444 9 822 numaralı Çağrı Merkezi’nden bilgi alabilirler.

Bu vesile ile depremde hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, depremde yaralanan vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum.

Hasan CAN
Ümraniye Belediye Başkanı