ÇÖZÜM HATTI: 444 9 822
Twitter WEB TV

ÜMRANİYE’YE BİR GENÇLİK MERKEZİ DAHA

Tarih : 24 Şubat 2024
ÜMRANİYE'YE BİR GENÇLİK MERKEZİ DAHAÜmraniye’de kadınlara yönelik hizmet verecek olan Şehbal Diyanet Gençlik Merkezi, Başkan İsmet Yıldırım’ın katılımıyla açıldı.

Başkan İsmet Yıldırım tarafından Ümraniye Dumlupınar Mahallesi’nde açılışı yapılan Şehbal Diyanet Gençlik Merkezi’nde; temel dini dersler, sanatsal etkinlikler, kültürel programlar, sosyal yardımlaşma faaliyetleri bulunuyor.

Açılış programında bir konuşma gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, “Cumamız mübarek olsun. Yine güzel bir işin açılışı için bir aradayız. Ümraniye’mizde müftülük kanalıyla 4-6 yaş kuran kursları açtık, şimdi de gençlik merkezini açılışını yapıyoruz” dedi.

Diyanet aracılığıyla hizmete açılan gençlik merkezlerinin önemli bir hizmet olduğunu söyleyen Başkan Yıldırım, “Cumhurbaşkanımızın başkanlığında diyanetin yaptığı işler takdire şayandır. Bu gençlik merkezimizde; Allah’ını, kitabını, dinini ve peygamberini bilen nesiller olacaktır. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Böyle eserlerin sayılarını çoğaltmamız ve her mahalleye birer tane yapmamız lazım” dedi. Vatandaşların böyle hizmetleri çok sevdiğini söyleyen Başkan Yıldırım, “Buraları yaşatalım buradaki gençlerimiz vatanına ve milletine bağlı asımın nesli olarak yetişsinler” dedi.

FOTO GALERİ