ÇÖZÜM HATTI: 444 9 822
Twitter WEB TV

ÜMRANİYELİ ÖĞRENCİLERE ARA TATİL HEDİYESİ

Tarih : 10 Kasım 2023
ÜMRANİYELİ ÖĞRENCİLERE ARA TATİL HEDİYESİÜmraniye Belediyesi ara tatil için çocuklara ücretsiz etkinlikler hazırladı. Öğrenciler beş gün boyunca animasyon filmler ve çocuk tiyatrolarıyla vakit geçirecek.

İlkokul ve orta dereceli okullar 13 Kasım’dan itibaren beş günlük ara tatile girecek. Ümraniye Belediyesi bu nedenle öğrenciler için bir etkinlik ajandası hazırladı. 5 animasyon filmi ve 20 tiyatro oyunundan oluşan etkinlikler; Necip Fazıl Kültür Merkezi, Cemil Meriç Gençlik, Kültür ve Eğitim Merkezi, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi ve Mehmet Akif Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Etkinliklere 5 ila 12 yaş arasındaki çocuklar katılabilecek.  

*“ÇOCUKLARIMIZI ETKİNLİKLERİMİZE DAVET EDİYORUM”*

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, “Tatil boyunca çocuklarımız, dört kültür merkezimizde düzenlenecek olan animasyon filmleri ve çocuk tiyatrolarında doyasıya eğlenecekler. Ücretsiz olarak hazırladığımız bu program süresince tüm yavrularımızın gönlünce eğlenmesini temenni ediyor, çocuklarımızı etkinliklerimize davet ediyorum” diyerek tüm öğrencilere iyi tatiller diledi.  

Etkinlik ajandasına şu linkten ulaşabilirsiniz: https://umraniye.bel.tr/userfiles/files/etkinlikler/202311aratatil.pdf

FOTO GALERİ