ÇÖZÜM HATTI: 444 9 822
Twitter WEB TV

ÜMRANİYELİ MİNİBÜSÇÜLERE YENİ HİZMET BİNASI

Tarih : 08 Mart 2024
ÜMRANİYELİ MİNİBÜSÇÜLERE YENİ HİZMET BİNASIÜmraniye’de şehir içi yolcu taşımacılığı yapan minibüsçülerin daha verimli çalışabilmesi ve vatandaşların daha iyi hizmet alabilmesi için yapılan Ümraniye Minibüsçüler Odası Hizmet Binası’nın açılışı Başkan Yıldırım’ın katılımıyla yapıldı. Başkan İsmet Yıldırım, “Minibüsçü kardeşlerimize hizmet binamız hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Ümraniye Belediyesi tarafından minibüsçülerin ulaşım hizmetlerini daha kaliteli bir şekilde sunması için Tantavi Mahallesi’nde yeni bir hizmet binası inşa edildi. Açılış törenine; Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Ümraniye İlçe Kaymakamı Abdulaziz Aydın, Ümraniye İlçe Emniyet Müdürü Cenk Bal, İlçe Müftüsü Abdulkerim Çelik, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Salim Çetinkaya, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın, ilçe protokolü ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Ümraniye Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Nizam Sağlam, Başkan İsmet Yıldırım’a teşekkür ederek, plaket hediye etti. 

Açılışta konuşan Başkan Yıldırım, “Hizmet binamız minibüsçü kardeşlerimize hayırlı uğurlu olsun. Şehir kültürü önemlidir” dedi.

Başkan Yıldırım, “İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin önceden kurumsal bir kimliği vardı. Ancak şu anda otobüsler arızalı, metro çalışmıyor, minibüsçü ve taksiciyle kavgalı bir İBB Başkanı var” dedi. 

Başkan Yıldırım, "2019’dan bu zamana kadar çalışma arkadaşlarımızla beraber önemli çalışmalar yaptık. 31 Mart yerel seçimleri yaklaşıyor. Beni de unutmayın” dedi. 

Yolcular ve minibüs esnafı, belediye tarafından yapılan hizmet binası için Başkan Yıldırım’a teşekkür etti.

FOTO GALERİ