ÇÖZÜM HATTI: 444 9 822
Twitter WEB TV

Ümraniyeli Çocuklara Festival Gibi Sünnet Şöleni

Tarih : 22 Haziran 2019
Ümraniyeli Çocuklara Festival Gibi Sünnet ŞöleniÜmraniye Belediyesi, bu yıl da binlerce Ümraniyeli Çocuğu Sünnet Şöleni’nde buluşturdu. Şölende çocuklar; müzikal akrobasi, illüzyon gösterileri, interaktif şov ve çocuk tiyatroları gibi birbirinden güzel etkinliklerle de doyasıya eğlendi.

Ümraniye Belediyesi, bu yıl da binlerce Ümraniyeli Çocuğu Sünnet Şöleni’nde buluşturdu. Şölende çocuklar; müzikal akrobasi, illüzyon gösterileri, interaktif şov ve çocuk tiyatroları gibi birbirinden güzel etkinliklerle de doyasıya eğlendi.

“Tüm çocuklar özeldir” felsefesiyle çocuklarımıza büyük önem veren Ümraniye Belediyesi, ilçedeki tüm çocukların kendini özel hissetmesi için çeşitli etkinlik ve şenlikler düzenlemeye devam ediyor. Bu bağlamda binlerce çocuğun sünnet ettirildiği; müzikal akrobasi, illüzyon gösterileri, interaktif şov ve çocuk tiyatroları gibi birbirinden güzel etkinliklerin de yer aldığı şölen Ümraniye Santral etkinlik alanında vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleşti. Sünnet şölenine Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Eski Bakanı Faruk Çelik’in yanı sıra; AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, STK Temsilcileri, muhtarlar, sünnet ettirilen çocuklar ve aileleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Sevecen ve babacan tavırlarıyla çocukların gönlünü kazanan ve heyecanlı günlerinde de onları yalnız bırakmayan Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım yaptığı konuşmada, “Hepiniz hoş geldiniz. Binlerce çocuğumuz sünnet olacak. Ailelerine şimdiden hayırlı olsun” dedi ve 16 gün boyunca devam edecek olan çocukların aileleriyle birlikte eğlendiği ‘Çocuk ve Aile Şenliği’nden de bahsederek, şenliğe tüm Ümraniyelileri davet etti.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Eski Bakanı Faruk Çelik ise kısa bir selamlama konuşması yaparak, “Sizlerle birlikte olmaktan dolayı çok mutluyum. Her zaman böylesine neşeli günlerde buluşalım inşallah. Ailelerimizi de kutluyorum” dedi ve Ümraniye’nin artık işin ehline emanet olduğunu belirterek, emeği geçen herkese teşekkür etti.

Konuşmaları ardından Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Eski Bakanı Faruk Çelik ve diğer protokol tarafından tüm sponsorlara katkılarından dolayı plaketleri takdim edildi.

Programın sonunda ise Ümraniye Belediyesi tarafından dağıtılan hediyelerle çocukların mutluluğu görülmeye değerdi. Ayrıca çocuklara patlamış mısır ve pamuk şekeri de ikram edildi.

FOTO GALERİ