ÇÖZÜM HATTI: 444 9 822
Twitter WEB TV

ÜMRANİYE’DE İFTAR SOFRALARI KURULMAYA DEVAM EDİYOR

Tarih : 14 Mart 2024
ÜMRANİYE'DE İFTAR SOFRALARI KURULMAYA DEVAM EDİYORÜmraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, yaşlı ve engelli vatandaşlarla iftar yemeğinde bir araya geldi. Başkan Yıldırım, “Ümraniye Belediyesi olarak sizin hizmetinizdeyiz” dedi.

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanlığı tarafından İlçe Sosyal Politikalar Birim Başkanlığı Engelliler ve Yaşlılar Komisyonlarıyla düzenlenen iftar programında Başkan İsmet Yıldırım’ın yanı sıra; AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Salim Çetinkaya da katıldı.

Başkan İsmet Yıldırım, “Geceniz mübarek olsun. Çok değerli engelli kardeşlerim ve yaşlı teyzelerimiz, amcalarımız ve sevgili yavrularımız programımıza teşriflerinizden dolayı her birinize teşekkür ediyorum. Ramazan-ı Şerifi’nizi tebrik ediyorum. Mevlam inşallah kadir gecesine de birlikte erişmemizi nasip eylesin. Birinci bayramımız 31 Mart’ta olacak. İkinci bayramımızda da Ramazan Bayramımız olacak. Birinci bayramımız da çok önemli çünkü; İstanbul’a 4,5 sene bir çivi bile çakamayan iş bilmezlerden alacağız. Tatili çok seven adamı 31 Mart gecesi tatile göndereceksiniz değil mi? Murat Kurum'dan da Allah razı olsun. Yangın, sel ve deprem demeden çalışıyor. İnşallah sizler İstanbul’u muradına erdireceksiniz. Ümraniye Belediyesi olarak biz sizin hizmetinizdeyiz” dedi.

FOTO GALERİ