ÇÖZÜM HATTI: 444 9 822
Twitter WEB TV

ÜMRANİYE’DE DİJİTAL EĞİTİM ATAĞI

Tarih : 26 Şubat 2024
ÜMRANİYE'DE DİJİTAL EĞİTİM ATAĞIÜmraniye’de liseli öğrencilerle bir araya gelen Başkan Yıldırım, derslere ve sınavlara ücretsiz takviye dijital eğitim setinin hediye edileceğini duyurdu. İlk seti de Başkan Yıldırım dağıttı.

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, bayrak töreninde Zehra Asım Ülker Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi. 

*Başkan Yıldırım'dan gençlere müjde*

Bayrak töreninde konuşan Yıldırım, “Gençler, Ümraniye'mizin güzel bir okulunda eğitim ve öğretim hayatınıza devam ediyorsunuz. Her zaman başarılarınız daim olsun. İnşallah üniversitede de başarılı olacaksınız. Ümraniye’de gençlik bir başka. Bütün aile üyelerinize bizden selam götürün. Hepinize iyi dersler diliyorum” dedi.

“Biz söz verdiğimiz zaman yaparız” diyerek konuşmasına devam eden Başkan Yıldırım, “Belediye olarak öğrencilerimizin ders ve sınavlara daha iyi hazırlanabilmelerini sağlamak amacıyla faaliyete geçirdiğimiz; üniversiteye hazırlık TYT-AYT, lise 9. 10. 11. sınıflar, ilkokul 1. 2. 3. 4. sınıflar, ortaokul 6. ve 7. sınıflar, KPSS hazırlık, sıfırdan başlayanlar için matematik ve 17 dilde yabancı dil eğitimini kapsayan Yapay Zeka Destekli Akıllı Dijital Eğitim Platformu Kartı dağıtıyoruz. Hepinize hayırlı uğurlu olsun. Sizler için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

FOTO GALERİ