ÇÖZÜM HATTI: 444 9 822
WEB TV

Ümraniye Millet Bahçesi’nde Yeni Kafe

Tarih : 28 Eylül 2020
Ümraniye Millet Bahçesi'nde Yeni Kafe Ümraniye Millet Bahçesi’nde yeni yapılan futbol tesislerinin hemen yanında bulunan binada, Ümraniye Belediyesi tarafından yeni bir kafe açıldı. Salgın tedbirleri ile vatandaşlara hizmet vermeye başlayan kafe, doğal ve nezih ortamı ile dikkat çekiyor.

Ümraniye Millet Bahçesi’nde yeni yapılan futbol tesislerinin hemen yanında bulunan binada, Ümraniye Belediyesi tarafından yeni bir kafe açıldı.  Salgın tedbirleri ile vatandaşlara hizmet vermeye başlayan kafe, doğal ve nezih ortamı ile dikkat çekiyor.

Ümraniye Millet Bahçesi’nde yeni açılan futbol tesislerinin hemen yanındaki binada hizmete giren kafe, vatandaşlara sabah saat 07.00 ile akşam saat 22.00 saatleri arasında hizmet verecek. Kafeyi kullanan vatandaşlar, kafede her türlü yiyecek ve içecek ihtiyacını karşılarken bir taraftan da doğal ortamın keyfini çıkaracak.

Tesislerin sorumlusu olan Fatih Yazıcı, “Ürünlerimizin hepsi taze. Kahvaltımız var, restoranımızda yemeğimiz var. Bütün Ümraniyelileri buraya bekliyoruz. Çok keyifli ve nezih bir ortam. Hem doğal güzellik olarak hem de yemek olarak keyif alabilecekleri çok güzel bir restorana sahibiz. Fiyat olarak dışarının çok altında fiyatlarımız. Kalite olarak da çok üst seviyede” dedi. Koronavirüs salgını nedeniyle de gerekli tedbirleri aldıklarını ifade eden Fatih Yazıcı, “Müşterilerimiz kapıdan içeri girerken ateş ölçerle kontrol ediliyor. Onun dışında maske, mesafe her türlü hijyen kurallarına dikkat ederek gerekli tedbirleri aldık” şeklinde konuştu.

FOTO GALERİ