PROJELER
ARAMA
ÜMRANİYE BELEDİYESİ SİTE ÇALIŞANLARINA AFET VE ÇEVRE KORUMA BİLİNCİ EĞİTİMİ VERİYOR ÜMRANİYE BELEDİYESİ SİTE ÇALIŞANLARINA AFET VE ÇEVRE KORUMA BİLİNCİ EĞİTİMİ VERİYOR
Ümraniye Belediyesi ilçede bulunan sitelerin çalışanlarına yönelik afet ve çevre koruma bilinci eğitimi çalışması başlattı. Çevre ve Koruma Müdürlüğü personeli tarafından verilen eğitimlerin sonunda katılımcılar Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bir sertifikanın sahibi olacak.

Ümraniye Belediyesi farklı alanlardaki eğitim, farkındalık ve bilinçlendirme çalışmalarına devam ediyor. Site yönetimleriyle yakın temas halinde olan Ümraniye Belediyesi, sitelerde görev yapan personeli bilinçlendirmek ve farkındalık oluşturmak için; Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ve Ümraniye Halk Eğitim Merkezi’yle birlikte kurs düzenliyor. Açılan kursta eğitimler, Ümraniye Belediyesi Çevre ve Koruma Müdürlüğü’nün personeli tarafından veriliyor.

Çevre koruma bilinci, afet bilinci, salgın döneminde hijyen, atık piller, atık yağlar, israf bilinci, geri dönüşümün yararları ve genel bahçe bakımını içeren eğitimlerin sonunda, eğitime katılan site çalışanlarına sertifika verilecek.  Çevre Koruma Bilinci eğitimini başarı ile tamamlayan katılımcılara Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika, Afet Bilinci Eğitimini alan kursiyerlere de AFAD katılımcı belgesi verilecek.

Tarih : 12 Mart 2021
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari