ÇÖZÜM HATTI: 444 9 822
Twitter WEB TV

Tatlı Telaşın Merkezi Ümraniye Belediyesi

Tarih : 13 Kasım 2015
Tatlı Telaşın Merkezi Ümraniye BelediyesiÜmraniye Belediyesi Nikâh Sarayı’nda her gün onlarca çift hayatlarını birleştiriyor. Günde yaklaşık 20 nikâhın kıyıldığı Nikâh Sarayı, Ümraniye ve çevre ilçe vatandaşlarını ağırlamaya devam ediyor.

Ümraniye Belediyesi Nikâh Sarayı’nda her gün onlarca çift hayatlarını birleştiriyor. Günde yaklaşık 20 nikâhın kıyıldığı Nikâh Sarayı, Ümraniye ve çevre ilçe vatandaşlarını ağırlamaya devam ediyor.

Ümraniye Belediyesi tarafından 2007’de yaptırılan 9746 m² kapalı mekâna sahip Nikâh Sarayı, kültür merkezi fonksiyonlarını da ihtiva eden 526 m² nikâh salonu, 526 m² kokteyl salonu, her biri 175 m²’ lik iki takı salonu ve 327 m² giriş fuayesi ile Anadolu Yakası’nın en büyük nikâh saraylarından bir tanesidir. Ümraniye’den ve çevre ilçelerden gelen evlendirme hizmeti taleplerine çalışanları ve salonlarıyla en iyi şekilde hizmet eden Ümraniye Belediyesi, günde yaklaşık 20 çiftin hayatlarını birleştirmesine vesile oluyor.

Vatandaşların kolaylıkla ulaşabildikleri Nikâh Sarayı, rahatça vakit geçirilebilen büyüklükteki salonları ve güleryüzlü personeliyle hizmete devam ediyor.

Nikah Sarayı