ÇÖZÜM HATTI: 444 9 822
Twitter WEB TV

SİVASLI HEMŞEHRİLER BAŞKAN İSMET YILDIRIM’I AĞIRLADI

Tarih : 26 Şubat 2024
SİVASLI HEMŞEHRİLER BAŞKAN İSMET YILDIRIM'I AĞIRLADIÜmraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Sivas Arık Derneği tarafından düzenlenen kahvaltı programına katıldı.

İlçedeki derneklere ziyaretlerini sürdüren Başkan İsmet Yıldırım, Sivas Arık Derneği’nin düzenlemiş olduğu programa katıldı. Başkan İsmet Yıldırım’a, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Salim Çetinkaya da eşlik etti.

Başkan İsmet Yıldırım, “Çok değerli Sivas’ımızın kıymetli insanları bu güzel mekanımızda bizleri bir araya getiren Rabbimize şükürler olsun. Misafirperverliğinizden ötürü sizlere ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Programda bir gencin saz çalmasından dolayı mutlu olduğunu söyleyen Başkan İsmet Yıldırım, “Gençlere her zaman bir sanat ya da spor dalıyla meşgul olmasını söylüyorum. Belediye olarak, kültür ve sanat faaliyetlerine çok önem gösteriyoruz. Ümraniye ve İstanbul’umuzu daha güzel bir hale getirmemiz gerekiyor. Şehir kültürüne de ayak uydurucağız” dedi. Ümraniye’de yapımı devam eden cemevi hakkında da bilgi veren Başkan Yıldırım, “Bizde ayrı gayrı yok. Hepimiz bir bütünüz” dedi.

FOTO GALERİ