ÇÖZÜM HATTI: 444 9 822
Twitter WEB TV

RİZELİLER BAŞKAN YILDIRIM’IN KONUĞU OLDU

Tarih : 06 Mart 2024
RİZELİLER BAŞKAN YILDIRIM'IN KONUĞU OLDUÜmraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Rize Dernekler ve Vakıflar Birliği Vakfı (RİDEVA) ile bir araya geldi. Başkan Yıldırım, “Millet, gerçeği 4.5 yılda görmüş oldu” dedi.

Tantavi Sosyal Tesisi’nde Rizelilerle yapılan yönetim kurulu toplantısında konuşan Başkan Yıldırım, “Hepinizi en derin sevgi ve saygılarımla selamlıyorum. Çok değerli hemşehrilerim; 31 Mart çok önemli. 16 seçimdir halk, Sayın Cumhurbaşkanımızı destekledi. 1950’den beri halk hiç yanlış yapmadı. Yanlışı siyasiler yapar. Demek ki Cumhurbaşkanı 22 senedir hiç yanlış yapmadı ki, yıllardır bu millet hep oy veriyor. Kendisi bir dünya lideri oldu” dedi.

Vatandaşın 2019’da bir ders vermek istediğini söyleyen Başkan Yıldırım, “Millet, gerçeği 4.5 yılda görmüş oldu. Çünkü Türkiye’nin meseleleriyle uğraşmayan, hizmet siyaseti olmayan ve yalana başvuran biri kendisi. Bunlardan İstanbul’u kurtarmamız gerekiyor. Büyük bir hamleyle yeni hizmetlere başlamalıyız. İstanbul’u inşallah muradına erdirelim. Beni de unutmayın” dedi.

FOTO GALERİ