PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
HOŞ GELDİN BEBEK ZİYARETLERİ SÜRÜYOR HOŞ GELDİN BEBEK ZİYARETLERİ SÜRÜYOR
Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, ‘Hoş Geldin Bebek’ projesi kapsamında ilçede ikamet eden ve yeni çocuk sahibi olan aileleri ziyaretlere devam ediyor. Başkan Yıldırım, bebeklerle yakından ilgilenerek, ailelerin mutluluğuna ortak oluyor.

Bebekler; dünyaya gözlerini ilk açtığı andan itibaren tüm yaşamımızı değiştirir ve içimizi tarifi imkansız bir sevinçle doldurur. Aileler ise bu mutluluğu tüm sevdikleriyle paylaşmak İster. Ümraniye Belediyesi de, ilçede yaşayan her Ümraniyeli’yle yakın temasta olduğu için onların sevincini hanelerinde paylaşıyor.

Bu kapsamda Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı personelin gerçekleştirdiği ziyaretler sırasında ailelere, Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım’ın selamları ve hayırlı olsun dileklerinin yer aldığı mektup iletilerek, bir de bebek seti hediye ediliyor. Bugüne kadar ekipler tarafından Hoş Geldin Bebek projesi kapsamında Büyük Ümraniye Ailesi’ne katılan 13.700 aile ziyaret edildi. Zaman zaman bu ziyaretlere Başkan İsmet Yıldırım da eşlik ederek, aileleri bu özel ve mutlu günlerinde yalnız bırakmıyor.

 

Tarih : 16 Eylül 2021
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari