ÇÖZÜM HATTI: 444 9 822
WEB TV

GENÇLİK SÖYLEŞİLERİ DEVAM EDİYOR

Tarih : 12 Ocak 2022
GENÇLİK SÖYLEŞİLERİ DEVAM EDİYORYazar Yusuf Özkan Özburun Gençlik Söyleşileri programları kapsamında Ümraniyeli gençlerle bir araya geldi. Gençler, Özburun’un aktardığı bilgileri ilgiyle dinledi.

Ümraniye Belediyesi tarafından düzenlenen kültür ve sanat etkinlikleri ocak ayında da ilgiyle takip ediliyor. Söyleşilerden panellere, seminerlerden konferanslara,  konserlerden tiyatro oyunlarına kadar birçok etkinlik, her yaştan Ümraniyeli sanatseverin beğenisine sunuluyor. Bu etkinlikler kapsamında Yazar Yusuf Özkan Özburun gençlerle “Üretken Zekâ, Sıra Dışı Düşünme” adlı bir söyleşi gerçekleştirdi.

Yusuf Özkan Özburun, Cemil Meriç Gençlik Kültür ve Eğitim Merkezi’nde gerçekleşen programda gençlere zekâ ve düşünmeye yönelik ufuk açıcı bilgiler verdi. Programda günümüz insanlarının parça-bütün ilişkisi kuramadıklarına değinilerek; kişilerin maddi yönlerinden çok manevi yönlerini geliştirmelerinin önemine vurgu yapıldı. Özburun, gençlere potansiyellerinin farkına varabilmelerini sağlayabilmek için hikâyeler anlatarak, farkındalık oluşturmaya çalıştı. 

FOTO GALERİ