ÇÖZÜM HATTI: 444 9 822
Twitter WEB TV

GENÇ-MEK Yaz Kursu Kayıtları Başladı

Tarih : 24 Haziran 2019
GENÇ-MEK Yaz Kursu Kayıtları BaşladıÜmraniye Belediyesi; 15-25 yaş arası gençlere yönelik ilk GENÇ-MEK Yaz Dersi Programı ile, gençlere yazın da mesleki eğitim olanağı sağlıyor.

Ümraniye Belediyesi; 15-25 yaş arası gençlere yönelik ilk GENÇ-MEK Yaz Dersi Programı ile, gençlere yazın da mesleki eğitim olanağı sağlıyor.

Yaz mevsimini daha verimli geçirmek isteyen gençlerin; el becerilerini geliştirmeleri, kötü alışkanlıklardan uzak durmaları ve daha aktif bireyler olmaları amacıyla meslek edindirme kursları gençlere yaz döneminde de kapılarını açıyor. Bu kapsamda 18-25 yaş arası gençler; kuaförlük, drama, giyim, pastacılık, yemek sunumu ve saç - sakal kesimi branşlarından istediklerini seçebilecekler. 5 haftalık eğitim programında gençler; alanında uzman eğitmenler tarafından ders alacak.

Kayıt yaptırmak isteyenler 24 Haziran- 5 Temmuz tarihleri arasında kimlik fotokopisi ile Ümraniye Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’ne başvuru yapabilir, detaylı bilgi için 444 9 822 numarayı arayabilirler.