ÇÖZÜM HATTI: 444 9 822
Twitter WEB TV

FİNANSKENT MAHALLE MUHTARLIĞI HİZMETE AÇILDI

Tarih : 08 Mart 2024
FİNANSKENT MAHALLE MUHTARLIĞI HİZMETE AÇILDIÜmraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Finanskent Mahalle Muhtarlığı’nın açılışını yaparak, 5 çayı programında vatandaşlarla buluştu.

Muhtarlık binasının açılış törenine Başkan İsmet Yıldırım’ın yanı sıra; AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Salim Çetinkaya da katıldı.

Başkan İsmet Yıldırım, “Finanskent mahallemize de böylesi bir eser yakışırdı. Hayırlı, uğurlu olsun. Buranın en önemli sorunu imar meselesidir. 1.000’lik planlarımız büyükşehir meclisine havale oldu. İnşallah en kısa zamanda onaydan geçer ve inşaatlarımızı yapmaya başlarız. Yaptığımız çalışmalarla Ümraniye’yi kaliteli bir yaşam merkezine dönüştüreceğiz” dedi.

Yarısı sizden, yarısı bizden kampanyası hakkında bilgi vererek konuşmasına devam eden Başkan Yıldırım, “Ülkemiz çok büyük afetler atlattı. Bütün olumsuz hadiselere rağmen hizmetlerimizi devam ettirmeye çalıştık. İnşallah hizmetlerimiz 31 Mart’tan sonra da hem İstanbul’da Murat Beyefendi’yle hem de Ümraniye’de devam edecek” dedi.

Konuşmanın ardından Başkan Yıldırım ve beraberindeki protokol, muhtarlık binasının açılış kurdulesini keserek binayı gezdi.

FOTO GALERİ