PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
YARIŞMA SONUÇLARI!
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay Ümraniye’de Vatandaşlarla Bir Araya Geldi Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay Ümraniye'de Vatandaşlarla Bir Araya Geldi
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Ümraniye Belediyesi Cemil Meriç Kültür Merkezi’nde Yozgatlı hemşehrilerle bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Ümraniye Belediyesi Cemil Meriç Kültür Merkezi’nde Yozgatlı hemşehrilerle bir araya geldi. 

Düzenlenen programa Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın yanı sıra; AK Parti İstanbul Milletvekili Dr. Ravza Kavakçı Kan, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir, Yozgatlılar  Federasyon Başkanı Ali Haydar Tuncer ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

Cumhurbaşkanı Yardımcısı  Fuat Oktay bir konuşma gerçekleştirerek; "Hepinizi selamlıyorum. Bu mübarek ramazan ayında dayanışmanın ve yardımlaşmanın bilincini hep beraber yaşıyoruz”dedi. Birlik beraberliğin öneminden bahseden Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay “Allah birliğimizi beraberliğimizi daim etsin. Ramazan-ı Şerif’in tüm İslam alemine rahmet getirmesini diliyorum. Yaklaşan Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramınızı kutluyorum” diyerek konuşmasını sonlandırdı. Programın sonunda Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Yozgatlı hemşehrilerle hatıra fotoğrafı çektirdi. 

 

Tarih : 26 Mayıs 2019
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari