ÇÖZÜM HATTI: 444 9 822
WEB TV

“BAŞKANLA 5 ÇAYI” BULUŞMASININ BU HAFTA Kİ İLK DURAĞI MEHMET AKİF MAHALLESİ OLDU

Tarih : 22 Haziran 2022
“BAŞKANLA 5 ÇAYI” BULUŞMASININ BU HAFTA Kİ İLK DURAĞI MEHMET AKİF MAHALLESİ OLDU"Başkanla 5 Çayı" buluşmasının bu hafta ki ilk durağı Mehmet Akif mahalle sakinleriyle oldu. Vatandaşlarla bir raya gelen Başkan İsmet Yıldırım, “Bu buluşmalar, hem sizler hem de bizler için çok faydalı oluyor” dedi.

 

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği “Başkanla 5 Çayı" buluşması bu kez de Mehmet Akif mahallesinde yapıldı. Piri Reis parkında Mahalle sakinleriyle bir araya gelen Başkan İsmet Yıldırım vatandaşların;  temizlik, sokak hayvanları, geri dönüşüm, istihdam ve okul gibi konulardaki talep ve önerilerini not alarak, ilgili birimlere yönlendirdi. Belediye yöneticileri de Başkan Yıldırım’ın talimatları doğrultusunda vatandaşlarla görüşerek hızlı bir şekilde talep ve önerilerle alakalı gerekli çalışmaları başlattı.

Öte yandan Ümraniye’ye ve Mehmet Akif Mahallesi’ne yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Yıldırım, mahalle sakinleriyle bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Başkanla 5 Çayı programları sayesinde siz komşularımızla bir araya gelerek güzel sohbetler gerçekleştiriyoruz. Bu buluşmalar, hem sizler hem de bizler için çok faydalı oluyor. Bizleri mahallenizde misafir ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Çay ve simit eşliğinde yapılan “Başkanla 5 Çayı” buluşmasında çocuklar da unutulmadı. Parka kurulan stantlarda çocuklara ikramlar yapılarak, daha keyifli vakit geçirmeleri için etkinlikler düzenlendi.

 

FOTO GALERİ