ÇÖZÜM HATTI: 444 9 822
Twitter WEB TV

“BAŞKANLA 5 ÇAYI” BULUŞMALARI SÜRÜYOR

Tarih : 09 Eylül 2022
“BAŞKANLA 5 ÇAYI” BULUŞMALARI SÜRÜYOR Başkan İsmet Yıldırım, "Başkanla 5 Çayı" buluşması kapsamında Madenler mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Program vatandaşların ilgisiyle karşılandı.

“Başkanla 5 Çayı” buluşmaları bu kez de Madenler Mahallesi’nde yer alan Ümraniye Çiğdemi Parkı’nda gerçekleşti. Alanı dolduran vatandaşların geri dönüşüm, temizlik, istihdam, sokak hayvanları, park ve okul gibi talep ve önerilerini dinleyen Başkan Yıldırım, ilgili birimlere yönlendirmede bulunarak, gereğinin yapılması talimatını verdi.  Belediye yöneticileri de Yıldırım’ın talimatları doğrultusunda vatandaşlarla görüşerek hızlı bir şekilde talep ve önerilerle alakalı gerekli çalışmaları başlattı.

Başkan Yıldırım, programda Ümraniye Belediyesi olarak ilçe genelinde ve Madenler Mahallesi’nde yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi verdi. “Başkanla 5 Çayı” programlarının faydalı ve önemli olduğunun altını çizen Yıldırım, katılımlarından dolayı mahalle sakinlerine teşekkür etti.

Çay ve simit eşliğinde yapılan “Başkanla 5 Çayı” buluşmasında çocuklar da unutulmadı. Parka kurulan stantlarda çocuklara ikramlar yapılarak, daha keyifli vakit geçirmeleri için etkinlikler düzenlendi.

FOTO GALERİ