ÇÖZÜM HATTI: 444 9 822
WEB TV

“BAŞKANLA 5 ÇAYI” BULUŞMALARI BAŞLADI

Tarih : 08 Eylül 2021
“BAŞKANLA 5 ÇAYI” BULUŞMALARI BAŞLADIBaşkan İsmet Yıldırım bundan böyle, vatandaşlarla daha etkin iletişim kurabilmek için “Başkanla 5 Çayı” sohbetleri kapsamında Ümraniyelilerle bir araya gelecek. Başkan Yıldırım düzenlenen ilk programda Tantavi Mahallesi sakinleriyle buluştu.

Başkan İsmet Yıldırım her fırsatta Ümraniyeli komşularıyla bir araya gelerek; onların talep, öneri ve şikâyetlerini dinliyor. İlgili birimler tarafından değerlendirilen konular, yapılan gerekli çalışmaların ardından en kısa sürede çözüme kavuşturuluyor. Ümraniye Belediyesi şimdi de, “Başkanla 5 Çayı” adı altında vatandaşlarla Başkan İsmet Yıldırım’ı mahallelerinde bir araya getirmeye başladı. Belediye yöneticilerinin de katıldığı buluşmalarda vatandaşlarla sohbet edilerek, ilgili mahallede yürütülen belediye çalışmaları değerlendiriliyor.

“Başkanla 5 Çayı” etkinliğinin ilki, Tantavi Mahallesi’nde bulunan Fahir İlkel Parkı’nda gerçekleştirildi. Yoğun ilgi gören buluşmada belediyenin farklı müdürlüklerinin yöneticileri vatandaşların talep, öneri ve şikâyetlerini kayıt altına alarak, hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak için ilgili birimlere yönlendirmede bulundu.

Başkan İsmet Yıldırım etkinlikte yaptığı konuşmada, “Başkanla 5 Çayı” programı vesilesiyle mahalleliyle bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirip, belediyenin Tantavi Mahallesi’nde yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi vererek, vatandaşların sorularına cevap verdi. Programa katılan vatandaşlara çay ve simit ikramında bulunuldu. Ayrıca programda yer alan çocuklar için de ikramlar yapılarak, çeşitli etkinlikler gerçekleştirildi.

FOTO GALERİ