ÇÖZÜM HATTI: 444 9 822
WEB TV

BAŞKANDAN KURS ÖĞRENCİLERİNE SÜRPRİZ ZİYARET

Tarih : 14 Temmuz 2021
BAŞKANDAN KURS ÖĞRENCİLERİNE SÜRPRİZ ZİYARET Başkan İsmet Yıldırım, Ümraniye Belediyesi ve Ümraniye Müftülüğü işbirliğiyle her yıl düzenlenen ve büyük ilgi gören Yaz Kuran Kursları öğrencilerini ziyaret etti.

Ümraniye Belediyesi; yaz okulları, kurslar, sportif faaliyetler ve gezilerle çocuk ve gençlerin yaz tatillerini daha verimli geçirmelerini sağlıyor. Bu kapsamda belirlenen 11 merkezde Elifba veya Kur’an-ı Kerim Eğitimi, Adabımuaşeret ve Kısas-ı Enbiya Eğitimi, Akıl ve Zekâ Oyunları Eğitimi veriliyor. Başkan İsmet Yıldırım da Necip Fazıl Kültür Merkezi’nde eğitim gören öğrencilerle bir araya gelerek sohbet etti.

Çocukların Kur'an-ı Kerim'i öğrenmesinin kendilerini çok mutlu ettiğini söyleyen Başkan İsmet Yıldırım, “Yüce Allah, Kur’an-ı Kerim’i insanlara hidayet kaynağı ve rehberi olsun diye gönderdi. Kur’an-ı Kerim bize; doğru yola ermenin, doğru yolda devam etmenin ve hayatımızı doğru yolda sürdürmenin anahtarlarını verir” dedi. Başkan Yıldırım, kurs hocalarına teşekkür ederek, öğrencilere de kurslarda başarılar diledi.

Yaz Kuran Kursları’nda, ikinci grubun eğitimleri ise 26 Temmuz-27 Ağustos tarihleri arasında başlayacak.

FOTO GALERİ