ÇÖZÜM HATTI: 444 9 822
Twitter WEB TV

BAŞKAN YILDIRIM’DAN ERYILDIZ SİTESİ’NE ZİYARET

Tarih : 27 Şubat 2024
BAŞKAN YILDIRIM'DAN ERYILDIZ SİTESİ'NE ZİYARETÜmraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Tatlısu Mahallesi Eryıldız Sitesi sakinleriyle bir araya geldi.

“Bizi ağırladığınız için teşekkür ediyorum” diyerek konuşmasına başlayan Başkan İsmet Yıldırım, “Ülkemiz bir deprem ülkesi. İlk önceliğimiz kentsel dönüşüm. Ümraniye’nin yüzde 70’i sağlam binalardan oluşuyor” dedi.

Ümraniye Belediyesi tarafından yapılan ve yapılması planlanan hizmetlerin anlatıldığı kitapçıkları incelemelerini isteyen Başkan Yıldırım, Ümraniye’de eğitim, spor ve sanatta yapılan çalışmalarla her zaman öğrencilerin yanında olduklarının altını çizdi.

Çakmak ve Şerifali Mahallesi’nde büyük birer kütüphane yapılacağının bilgisini paylaşan Başkan Yıldırım, “Öğrencilerimizin hem daha ucuza hem de daha kaliteli kahve içebilecekleri kiosk’lar açtık. Şimdi de Ümraniye Simitçisi açacağız. Sizlere layık olabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Desteklerinizi bekliyoruz” dedi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren site sakinleri, ilçeye kazandırılan birçok eser ve çalışmalar için Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım’a teşekkür ederek, talep ve önerilerini dile getirdi.

FOTO GALERİ