ÇÖZÜM HATTI: 444 9 822
Twitter WEB TV

Başkan Yıldırım, Vatandaşlarla Daima Bir Arada

Tarih : 09 Haziran 2019
Başkan Yıldırım, Vatandaşlarla Daima Bir AradaVatandaşlarla iç içe olmayı önemseyen Başkan İsmet Yıldırım, bayram tatilini Büyük Ümraniye Ailesiyle birlikte geçirdi. Bakım ve onarımı tamamlanan mesire alanında piknik yapan ailelere konuk olan ve ilçedeki mahalle sakinlerini ziyaret eden Başkan Yıldırım, 23 Haziran seçimleri öncesinde seçmenleri de tek tek evlerinde ziyaret etti.

Vatandaşlarla iç içe olmayı önemseyen Başkan İsmet Yıldırım, bayram tatilini Büyük Ümraniye Ailesiyle birlikte geçirdi. Bakım ve onarımı tamamlanan mesire alanında piknik yapan ailelere konuk olan ve ilçedeki mahalle sakinlerini ziyaret eden Başkan Yıldırım, 23 Haziran seçimleri öncesinde seçmenleri de tek tek evlerinde ziyaret etti.

Başkan İsmet Yıldırım, vatandaşlarla birlik ve beraberlik içinde büyük Ümraniye hedefine doğru yürümeye devam ediyor. Bu bağlamda bayram boyunca vatandaşlarla iç içe olan Başkan Yıldırım, piknik yapan ailelere konuk oldu ve ilçedeki mahalle sakinlerini ziyaret etti. Öte yandan Başkan Yıldırım, 23 Haziran seçimleri öncesinde seçmenleri de tek tek evlerinde ziyaret etti.

FOTO GALERİ