ÇÖZÜM HATTI: 444 9 822
Twitter WEB TV

BAŞKAN YILDIRIM SAĞLIK ÇALIŞANLARINI UNUTMADI

Tarih : 14 Mart 2024
BAŞKAN YILDIRIM SAĞLIK ÇALIŞANLARINI UNUTMADIÜmraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, vatandaşın sağlığı için gece gündüz demeden çalışan doktor ve sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı. Başkan Yıldırım, “Her zaman, her yerde sizler varsınız” dedi.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ni ziyaret eden Başkan Yıldırım, ilk olarak yönetim binasında Başhekim Prof. Dr. Necdet Sağlam ve Başhekim Yardımcısı Dr. Bayram Eryılmaz’la bir araya geldi.

Başkan Yıldırım, daha sonra konferans salonunda doktor ve sağlık çalışanlarıyla bir araya gelerek, “14 Mart Tıp Bayramı’nız kutlu olsun. Önemli işler yapıyorsunuz. 3 bin 800’e yakın çalışanıyla artık yeni bir hastaneyi hakediyorsunuz. İyi ki varsınız. Pandemi döneminde de çok güzel çalışmalar yaptınız. Her zaman, her yerde sizler varsınız. Hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Yıldırım, son olarak hem Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki, hem de ilçe sağlık müdürlüğündeki poliklinikleri tek tek dolaşarak, toplum sağlığı için özveriyle çalışan doktor ve sağlık çalışanlarına karanfil hediye etti.

Hastane ve sağlık müdürlüğü yetkilileri ise Başkan Yıldırım’ın ziyaretinden dolayı memnun olduklarını söyleyerek, teşekkür etti.

FOTO GALERİ