ÇÖZÜM HATTI: 444 9 822
Twitter WEB TV

BAŞKAN YILDIRIM MİNİBÜSÇÜLERİ ZİYARETİ’NDE KONUŞTU: “ÜMRANİYE’MİZİN EN GÜZEL MEKANLARINDAN BİRİNİ MİNİBÜSÇÜ KARDEŞLERİMİZE VERDİK”

Tarih : 06 Mart 2024
BAŞKAN YILDIRIM MİNİBÜSÇÜLERİ ZİYARETİ'NDE KONUŞTU: “ÜMRANİYE'MİZİN EN GÜZEL MEKANLARINDAN BİRİNİ MİNİBÜSÇÜ KARDEŞLERİMİZE VERDİK”Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Ümraniye Minibüsçüler Esnaf Odası'nı ziyaret etti. Ziyarette Başkan Yıldırım, ulaşım alanında daha konforlu bir hizmet için gayret sarf ettiklerini ifade etti.

Ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getiren Minibüsçüler Odası Başkanı Nizam Sağlam, “Başkanımızın bu ziyareti esnafımıza vermiş olduğu önemi gösteriyor. Ziyareti, bizleri son derece mutlu etti. İsmet Başkanımıza Ümraniye’ye hizmetlerinden dolayı ve özellikle de bizlere minibüsçüler odasının yapımına katkılarından dolayı şükranlarımı sunuyorum” dedi. 

Başkanı İsmet Yıldırım, “Ümraniye’mizin en güzel mekanlarından birini minibüsçü kardeşlerimize verdik. Ümraniye’mize de bu yakışırdı. İnşallah İstanbul’a da yakışan hizmetleri görmek istiyoruz. Fetret devrini artık sonlandıralım. 31 Mart’ta AK Parti belediyeciliğini İstanbul’a iade edelim. Nerede kaldığımızı hep birlikte görmüş olacağız” dedi.

Ziyarette Başkan İsmet Yıldırım ile birlikte İlçe Kaymakamı Abdülaziz Aydın ve İlçe Emniyet Müdürü Cenk Bal da bulundu.

FOTO GALERİ